SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase (ektomorfik) do oceny i poprawy.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 974


Witam, wracam z powrotem do przestrzegania diety chciałbym abyście mi ją ocenili. 18 lat, 195cm wzrostu, 80kg.
Godziny są może nie do końca dokładne, bo uzależnione to jest od szkoły i od godzin w których tą szkołę kończę.
Proszę o ocenę.






Zmieniony przez - prawieKOX w dniu 2011-02-16 14:02:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
Ogolnie za duzo kcal, bialka, węgli. Bialka wystarczy 2g zwierzęcego, węgle ok 6g, tluszcz 80g

1. dodaj rodzynki do owsianki, mniej odżywki
2. gainera out
w trakcie treningu woda wystarczy, zaraz po treningu carbo+wpc lub gainer i troche białka (gb ma mało bialka)
4. dodaj oliwe i warzywa
5. warzywa
6. twarog chudy zamien na półtłusty, warzywa, olej lniany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 974
okej, zrobię korektę i wkleję ponownie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
białka masz 300g wystarczy Ci połowa mniej !

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 974
zmniejszyłem ilość białka do 2,5g/kg. Bardziej ściąć nie mogę musiałbym nie jeść mięsa chyba ;d
dodałem więcej warzyw, ser twarogowy chudy zamieniłem na półtłusty, więc teraz powinno być dobrze. Dzięki za rady :)

może zamiast chleba w szkole który nieźle zapycha brałbym szejka jakiegoś?
Coś z mlekiem/jogurtem/owocami/miodem/płatkami owsianymi itp?
Dorzuciłbym trochę odżywki białkowej czy pozostałości po mutant massie i szejk jak marzenie xd
Jakiś pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jeśli masz białko w prochu dodaj musli trochę mleka bedzie ok

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 974
a banan? płatki owsiane?

ugotowałbym płatki na wodzie, wrzucił do blendera z pokrojonym bananem (najwyżej dwoma), podlał odrobiną mleka, trochę odżywki białkowej i trochę miodu dla smaku. Musze spróbować :P
dzięki za rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
może być

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta masowa do oceny

Następny temat

Redukcja

WHEY premium