SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6628
Dzięki bardzo za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6628
Witam raz jeszcze. Robiłem dzisiaj kolejne pomiary swojego ciała i według mnie jest bardzo mały rezultat stosowania fwb. Klatka piersiowa, przedramie, nadgarstek, biceps stoi w miejscu, nie wspominając o brzuchu. Jedynie coś tam rosną nogi. Waga od półtora miesiąca również stoi w miejscu, napoczatku był szok bo spadłem z 91-92kg na 86kg i od tamtej pory zamiast lecieć do góry wszystko stoi. Staram się trzymać miche, zdarzyło mi się 2-3 razy zamienić posiłek lub dwa w ciągu dnia, z powodu świąt etc. Dodatkowo pije po kazdym treningu 130g mutanta+5g krety mono. Czy tak powinno być? Może warto spróbować zmienić fwb na splita i przede wszystkim diete lub dołożyć wiecej gainera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699309
Raczej diete . FBW w Twoim wypadku to dobre rozwiązanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6628
Jak oceniacie te dwa posiłki?








Zmieniony przez - Czeczenmasuje w dniu 2018-05-06 14:12:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Pierwszy lepszy, drugi taki sobie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6628
anubis84
Pierwszy lepszy, drugi taki sobie.


Co proponujesz zmienić w drugim? Dodać ewentualnie jakąś odzywke białkową?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
No przydało by się białka trochę więcej, ale zależy czy w innych posiłakch wyrabaisz się z białkiem, jak tak to nie ma co tu dodawać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6628
Wracając do tematu diety, nie wiem czy dobrze zrobiłem że poszedłem w kierunku masy, ponieważ męczy mnie te moje 20% bf konkretnie brzuch i boczki, może będzie lepiej jak najpierw zredukuje żeby był mniejszy bf i dopiero wtedy zacząć masować. Co sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Oceniać można całość diety, a nie dwa posiłki. Jesteś szczupły, więc można budować masę przez najbliższe około 2 miesiące.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6628
Do oceny.
Pare produktów będę zmieniał w diecie w kolejne dni, typu makaron na ziemniaki, ogórki/buraczki na sałatę z jogurtem naturalnym, do pierwszego posiłku dodam czasami orzechy laskowe a do koktajlu od czasu do czasu płatki migdałów, w 4posiłku przynajmniej raz w tyg wjedzie rybka zamiast kurczaka. Zwiększyłem kcal, ponieważ mimo systematycznego treningu oraz trzymania michy w dalszym ciągu waga stoi w miejscu a leci aktualnie 12 tydzień. Na początku przed "dietą" i siłownią było 90-92kg. Może jest to wina szybkiej przemiany materii? 2-3 w ciągu dnia wydaje się dużo.....

Zapomniałem edytować nazw posiłków:
1 - I Sniadanie (owsianka)
2 - II Śniadanie (koktajl)
3 - I Obiad
4 - II Obiad
5 - Kolacja (Jajecznica)




Zmieniony przez - Czeczenmasuje w dniu 2018-05-25 18:05:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny

Wiecej