SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase dla 15-latki?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2475

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 997
Mam 15 lat i chciałabym przytyć. Waże 40 kg i mam 162cm wzrostu. Czy na początek starczy mi 2500kalori czy to za mało? Dodam jeszcze że nie chciałabym tyć na brzuchu i żeby poszerzyły mi się biodra. Zaczełam już ćwiczyć 2 razy w tyg trening dj wallis, no i czasem na brzuch robie 8 min abs. Od czasu do czasu ćwicze też joge(płyta dvd) i inne ćwiczenia na brzuch też z płyt dvd. Czy możecie mi doradzić jak zrobić żeby przytyć w miare równomiernie i żeby rozrósł mi sie tyłek? Kiedyś ważyłam coś koło 48kg, ale chciałam się pozbyc fałdki z brzucha i byłam na drodze do anoreksji ale w pore się opamiętałam już się nie odchudzam. No więc jak? Doradzicie mi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Przede wszystkim przytyć, bo coś z niczego nie urośnie
Tu masz ciekawy trening do ćwiczenia w domu, możesz zacząć go robić jak chcesz włączyć jakiś ruch:
https://www.sfd.pl/distraught_/_jestem_młoda,_ale_mam_cele_takie_jak_Wy-t688078-s22.html 

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Kilka spraw, które ułatwią pracę

1. Wypełnić ankietę, której wzór znajduje się w Regulaminie Działu: [[https://www.sfd.pl/-t666947.html]] 

2. Wkleić zdjęcia sylwetki

3. Przeczytać lekturę obowiązkową: [[https://www.sfd.pl/-t585708.html]] 

4. Podać swój przykładowy jadłospis

Ja osobiście Tobie bardzo nie pomogę, ale są tu dziewczyny, które na serio znają się na rzeczy i na pewno Ci pomogą

Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2011-01-29 17:22:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
http://dzienniki.sfd.pl/posilek/sprawdz
sprawdź ile kalorii zjadasz obecnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 997
A więc więcej o mnie
Wiek : 15
Waga : 40
Wzrost : 162
Obwód w biuście : 79
Obwód pod biustem : 60
Obwód talii w najwęższym miejscu : 58
Obwód na wysokości pępka : 64
Obwód bioder : 74
Obwód uda :40
Obwód łydki : 30
na śniadanie jem kanapki albo owsianke
na obiad to co jest, ale najczęśćiej jakiś kurczak, warzywa ziemniaki czy kasze
jako przekąskę jem owoce, warzywa, jogurty, generalnie zdrowo
Ograniczenia żywieniowe : nie lubie tylko zupy ogórkowej
Stan zdrowia : ostatnio zatrzymała mi się miesiączka ale już jestm po badaniach czekam na wyniki
Preferowane formy aktywności fizycznej : w domu, najlepiej coś siłowego
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : łykam tylko tran
Stosowane wcześniej diety : ----

Dodam jeszcze że kręce hula hoopem, a na dzień dzisiejszyy zjadam ok. 1600-1900 kcal, to zależy.

Mam nadzieje że pomożecie mi dobrać jakieś ćwiczenia na poszerzenie pupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
a jak z apetytem?

aha i fotek proszę nie wklejaj
z racji wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Też mam 15 lat (no 16 niech będzie) wklejaj zdj.
Żart.

Najprościej, zwiększ bilans kaloryczny na +

Zmieniony przez - Fuuun w dniu 2011-01-29 22:28:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Podlicz swoje jedzenie w Dzienniku posiłków: http://dzienniki.sfd.pl
Zobaczymy wtedy rzeczywistą kaloryczność Twojego jedzenia i składniki.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 997
Z apetytem u mnie spoko. Tylko nie jem słodyczy, fast foodów i takich tam rzeczy, ale to chyba dobrze, co nie? Kilka razy liczyłąm już w tym kalkulatorze i wychodziło tak przeciętnie 1800 kcal. To chyba za mało żeby przytyć. Musze chyba zwiększyć porcje, to może wtedy będzie spoko. A ile dziennie kcal musze zjadać? No i co z moimi pośladkami? Da się je jakoś rozbudować? Mówice,że fotek mam nie wkleiać? To raczej lepiej, bo wyglądam jak kościotrup...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kotek wklej proszę zrzut ekranu z dziennika, do którego linka dała Ci 4nn. Wiesz, teoretyczna kaloryczność nie zawsze odpowiada tej rzeczywistej (przykładowo nie wliczamy do bilansu warzyw zielonych, niemielonego siemienia lnianego). Poza tym nie liczy się sama wartość energetyczna posiłów, ale też źródła tej energii (węglowodany, białko, tłuszcze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 997
Ale ja w dzienniku nic nie zapisywałam tylko tak sprawdzałam ile mniej więcej by wyszło, bo nie mam tyle czasu aby ważyć wszystko co zjem, więc z dziennika nic nie zrzuce, przykro mi. Ale mam nadzieje że i tak mi jakoś pomożecie. No to co mam robić? Dziś ćwiczyłam dj wallis i muszę wam powiedzieć że moja pupa już jędrniejsza się chyba zrobiła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
"Nie mam czasu" to najsłabsza wymówka, jaką mogłaś sobie wybrać Masz dwa rozwiązania - ważenie, liczenie i kontrola kalorii, żeby wiedzieć ile w rzeczywistości jesz... albo jedzenie na oko i zdrowo.
300kcal w bilansie jest już sporą różnicą.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

STEPER DLA DZIEWCZYNY

Następny temat

Nagroda dla Mala_Mi za udana redukcje/

WHEY premium