SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase. Do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90
Współczynnik BMR 1775.55
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3062.82
Węglowodany 55% 1684.55kcal = 421.14gram
Białko 15%% 459.42kcal = 114.86gram
Tluszcz 30% 918.85kcal = 102.09gram

Moje zapotrzebowanie to około 3100, więc w diecie mam około 3600kcal



Między 4 a 5 posiłkiem jestem na siłowni.
Proszę o jakieś sugestie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90
A mam jeszcze jedno pytanie. Jak stosować kreatyne Hi Tec'a Powder?? Bo na opakowaniu pisze, że codziennie po 3g.. Ale to chyba trochę mało, bo przeważnie bierze się albo 10g albo 1g na 10kg masy. Proszę o jakieś wskazówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
ogolnie jest ok z czasem bym wywalil te kukurydziane z rana i mleko bo nie jest za wartosciowe duzo laktozy malo bialka ale tez nie podales ile wazysz wiek wzrost itd nie rozumiem po co tez dawac carbo przed treningiem lepiej kupic jakis izotonik i popijac na treningu i po treningu bialko + carbo , z tym ze powinienes zjesc posilek juz normalny a nie gainera ale pewnie praca czy cos jesli nie to duuuzo lepiej by bylo dac normalnego kuraka z ryzem i warzywami bo gainer i mleko to gowniana porcja bialka jeszcze slabo wchlanialnego wiec przemysl to reszta spoko

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90
Znaczy na profilu są dane. Ale ważę 72kg, mam 18 lat i 178cm wzrostu. Ta dieta jest taka ogólna, bo wiadomo, że czasem jem na śniadanie jajecznicę, albo w innych posiłkach inne mięso. Ten gainer chyba musi zostać, bo czasowo się nie wyrabiam. A to jaki izotonik polecasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 388 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11037
Trochę monotonna ta dieta. Zamiast ryżu brązowego możesz dać ziemniaki, makaron pełnoziarnisty, kasze gryczana. Oczywiscie w 1 posiłku zostaw ten ryż. To samo się tyczy piersi można ją zastąpić piersia z indyka, wołowina, schabem lub ryba jeżeli lubisz.
Śniadanie powinno zawierać 30% dziennnego zapotrzebowania policz ile masz u siebie. Napisz też o której zaczynasz i kończysz trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90
Wiem, staram się zamieniać.. To jest tylko przykładowe jedzenie.. Trening mam tak od 13 do 14:30.. Do tego chce jeszcze kreatyne dorzucic i zma przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 388 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11037
To jeżeli trening masz o godz 13:00 to zjedź posiłek przed treningowy 45-90 min wczesniej a na 5-10 min łyknij sobie aminokwasy.
Zaraz po treningu najlepiej w szatni wypij białko, a gdy wrócisz do domu posiłek potreningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
ja bym polecil hot od activlaba smaki lemon ale najlepiej gruszka. wiecej powera jest ze wzgledu na stale dostarczane wegle i elektrolity :)

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90
A jak powinien wyglądać posiłek po treningowy? Bo przed treningowy to chyba więcej wegli? I jeszcze ja słyszałem że carbo powinno się po treningu brać, żeby cukru w miesniach uzupełnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
nie musisz wcale jeść carbo po treningu
Posiłek potreningowy: źródło białka+źródło węglowodanów+ew.źródło tłuszczu+ew.warzywa/owoce
Poza tym zmniejsz ilość białka do ~140-150g(reszta ww i tł)
Zamień też szynkę na mięso,bo obecne szynki są wątpliwej jakości

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2013-01-15 20:41:29

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 388 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11037
(Tłuszcz 1g na kg masy ciała reszta ww) tak powinno być, po treningu nie dawaj tłuszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
nie szerz mitów,bo nie ma odgórnie ustalonej właściwej ilości tłuszczów.Wszystko zależy od organizmu i każdy dobiera to indywidualnie
Po treningu dodatek tłuszczów nie zaszkodzi

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy nie będzie zalewało ?

Następny temat

Dieta redukcyjna

Wiecej