SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase. Do Oceny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3939

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Płeć

Cel

Waga

Wzrost

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ale to już jest ostateczność. Zrewiduj swoją dietę i wstaw ją ponownie do sprawdzenia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1429
Wyeliminowana wedlina i masło. Dodałem na kolacje orzechy laskowe. A gainer niestety musi zostac poniewaz wracam pozno ze szkoly i nie mam czasu na przygotowanie posiłku.






Zmieniony przez - Wikus12312 w dniu 2018-05-13 17:22:41

Zmieniony przez - Wikus12312 w dniu 2018-05-13 17:25:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
No jak po szkole nie ma czasu na posiłek.. To muszę Cię zmartwić... W "dorosłym życiu" będzie gorzej.

Do pierwszego posiłku dodaj chleba z tego drugiego.

Drugi posiłek to nie posiłek tylko same ww. Będziesz jadł suchy chleb? Masło? Jakieś mięsko upieczone/dobry żółty ser/mozarella do tych kanapek?

Makrela i orzechy w ostatnim posiłku to może być za dużo tłuszczy na raz.

Ogólnie za dużo chleba. Plus makaron - czyli najbardziej przetworzone ww (pomijając milczeniem ten gainer). Oczywiście makaron można, ale ryż/kasza/ziemniaki to lepszy wybór.
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1429
Ok jak tylko wrócę do domu to dostosuję się do wskazówek i wrzucę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1429
Podrzucam





Zmieniony przez - Wikus12312 w dniu 2018-05-13 21:08:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
Chyba raczej tego nie przeczytałeś w całości
deja vu
No jak po szkole nie ma czasu na posiłek.. To muszę Cię zmartwić... W "dorosłym życiu" będzie gorzej.

Do pierwszego posiłku dodaj chleba z tego drugiego.

Drugi posiłek to nie posiłek tylko same ww. Będziesz jadł suchy chleb? Masło? Jakieś mięsko upieczone/dobry żółty ser/mozarella do tych kanapek?

Makrela i orzechy w ostatnim posiłku to może być za dużo tłuszczy na raz.

Ogólnie za dużo chleba. Plus makaron - czyli najbardziej przetworzone ww (pomijając milczeniem ten gainer). Oczywiście makaron można, ale ryż/kasza/ziemniaki to lepszy wybór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1429
Tak to wyglada :)





Zmieniony przez - Wikus12312 w dniu 2018-05-16 15:44:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Polecam poczytać o źródłach węglowodanów. Dieta nie polega na jedzeniu chleba w każdym posiłku. Poza tym po treningu warto zjeść posiłek, a niekoniecznie gainera.

https://www.sfd.pl/WĘGLOWODANY,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135388.html 
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1429
Wywaliłem chleb z ostatniego posiłku i wrzuciłem ryz. Drugi posiłek bedzie taki sam jak trzeci.I jeszcze pytanie czy ten chleb w 1 posiłku moze zostac?





Zmieniony przez - Wikus12312 w dniu 2018-05-17 15:43:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Tego dnia niech zostanie. Przecież nie będziesz tak jadł codziennie. Innego dnia daj ziemniaki, bataty, różnego rodzaju kasze.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa + metanabol --> redukcja

WHEY premium