SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase, trening do oceny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 819
Witam, w końcu jakąś dietę ułożyłem prosiłbym o ocenę.
Waga: 55 kg
Wzrost: 176 cm
By utrzymać wagę: 2463 kcal, nadwyżka do ok 3200 kcal.
2. Trening, no właśnie czy ten będzie spoko: https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html (będę miał dostęp do siłowni, nie nigdy nie byłem jeszcze xD).
Jak dieta zła nie bijcie proszę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Dałeś sporą nadwyżkę kaloryczna. Może to spowodować otłuszczenie. Wylicz zapotrzebowanie z tego wzoru:

http://m.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html

Wrzuć również zdjęcie sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Posiłek dwa, kasz węgle, makaron egle, sos knor nic ciekawego, jogurty białkowe olej, przed treningiem 400g ziemniaków worek ryzu spora przesadza, i do tego 100g piersi, produkty podajemy przed obróbką, czyli wpisujesz wagę surowej piersi 100g piersi nie równa się 100g ugotowanej.
koljeny to samo ziemniaki i makaron, po jakiego łączysz 2 źródła węglowodanów i do tego 40 ml oliwy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 819
Czyli śniadanie i przekąska spoko.
Zanim poprawie resztę i dam to swoje zdjęcie to czy muszę ćwiczyć min. 3 razy w tygodniu? (2 mi pasuje najbardziej bo raz lekcje ciężkie raz nie). Przy okazji co polecacie w piątek oprócz jakiejś rybki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
na poczatku 2 wystarcza bo miesnie i tak nie sa przyzwyczajone do bodźca w postaci treningu siłowego ale jeśli zależy Ci na długofalowym progresie to musisz wygospodarować trochę więcej czasu, doba ma 24 godziny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
mogą być jajka sadzone jakieś omlety, sałatka na bazie serka wiejskiego, naleśniki z białym serem.

u mnie dzisiaj np wleciały naleśniki z pieczarkami szpinakiem serem białym i zółtym.






Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-04-21 22:49:08
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 819
Ten wzór konieczny? Liczyłem kalkulatorem BMR wyszło 2471 kcal (nadwyżka ok 700 kcal ) by utrzymać wagę (aktywność 3 razy w-f w tygodniu, poniedziałek 2 lekcje, czwartek 1 lekcja tak to jak już jakiś rowerek do szkoły, a na weekendzie wypad ze znajomymi, praca fizyczna to nie wiem raz w tygodniu jestem w markecie budowlanym na 2 godziny- układam wałki, pędzle czasami trzeba coś ściągnąć cięższego lub nosić pudła i towar rozłożyć). Zdjęcia telefonem + poprawka tam diety sorki za jakość, no popatrzyłem na siebie i kurde lipa ze mną :(
Przy okazji anubis te naleśniki jakie tam kalorie?











Zmieniony przez - V!per w dniu 2018-04-23 18:49:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Dodaj na początek 300 kcal. I obserwuj. Jeśli jest progres, nie trzeba dokładać kalorii.

To nie działa w ten sposób, że jak będziesz miał większa nadwyżkę kalorii, to szybciej i więcej zbudujesz. Wtedy złapiesz więcej tłuszczu i będziesz musiał redukować. Czyli w ostatecznym rozrachunku - przyrost masy mięśniowej bardziej rozciągnie się w czasie.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 819
"Obserwuj"- przez jakiś konkretny czas? A jeśli nie będzie progresu?


Zmieniony przez - V!per w dniu 2018-04-23 18:53:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
2-3 tygodnie. Napisałam - jak jest progres - nie modyfikujemy diety. Jak nie ma - dokładamy/odejmujemy w zależności od celu.

Posiłki 2,3,5 są bez sensu - nie ma dobrego źródła białka.

Makaronu z preparatami jajopochodnymi się nie je.


Także trochę bez sensu jest jedzenie średnio smacznej jałowej piersi z kurczaka i polewanie jej oliwą. Tu tez trzeba zwrócić uwagę, że mięso wpisujemy surowe, ważone przed obróbką.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-04-23 18:55:48

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 819
Może tak?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta "zwykłego" czlowieka

WHEY premium