SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę w dni treningowe do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5727

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 682
Cześć,

jak w temacie. Prosiłbym o ocenę diety. Jest to dieta, którą będę stosował w dni treningowe, z racji tego że jest w niej sporo węgli (a może być jeszcze więcej- zastanawiam się nad dorzuceniem jeszcze ok 100 g owsianki). Stosuję ją już przez pewien czas, masa rośnie, ale zauważyłem że zacząłem się zalewać, stąd chcę ją ograniczyć do dni w których intensywność będzie większa. W inne dni będę obcinał węgle znacznie, dorzucę tłuszczy. Pewnie wstawię ją po ocenie tej diety. Co do samego treningu, trenuje 3 razy w tygodniu systemem FBW, wydaje mi się że dosyć intensywnym. Jeśli chodzi o suplementy, obecnie jest to białko, kreatyna, beta-alanina i carbo podczas treningu, a także zestaw witamin i minerałów. Będę wdzięczny za ewentualne skorygowanie błędów w diecie jak i naprostowanie, jeśli czegoś niedopatrzyłem wstawiając post.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Wrzuć jeszcze ankietę działu.
Dieta ogólnie taka sobie, choć zdecydowanie podziwiam, że masz tyle czasu by raz dziennie zrobić sobie i schabowe i panierowaną pierś i pstrąga.
Poczytaj posty podwieszone i popraw plan, na zrzut wrzucaj produkty przed obróbką, jednak z klasycznie panierowanego schabu czy piersi polecam zrezygnować.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 682
To jest dieta w dni treningowe, w DNT nie ma rybki, jest mniej węgli, więcej tłuszczy. Wrzucę ją pewnie później, także do oceny. Co do mięska/ ryb, pierś robię sam, z panierki mogę zrezygnować choć walory smakowe są gorsze :D Schabowy, lub czasami udko to dzieło mojej mamki, która dokarmia mnie nadal jak wrócę w rodzinne strony i robi tego tyle na zapas, że starcza mi jeszcze na 2-3 tyg. więc żal nie skorzystać. Jak się zapas kończy, wtedy przerzucam się na pierś 2 razy dziennie. Jeśli chodzi o rybkę, tym się zajmuje moja kobieta, także pełen podział zadań :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 682
Tematy oczywiście jeszcze prześledzę, ale nie ukrywam że dieta wygląda jak wygląda trochę też ze względu na ograniczenia budżetowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 682
I sory, że tak spamuje ale co walnę Enter to dodaje post, a nie byłem na to przygotowany :D Mam jeszcze pytanie co do rozkładu makro, może to tak wyglądać czy np. tłuszczy jest trochę za dużo przy takiej podaży węgli? i co myślicie o np. bananie dodatkowo po treningu, chyba spoko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Wrzuć zdjęcie sylwetki. Przy 17% tkanki tłuszczowej sugeruję raczej redukować a nie budować masę mięśniową.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
slu991
Tematy oczywiście jeszcze prześledzę, ale nie ukrywam że dieta wygląda jak wygląda trochę też ze względu na ograniczenia budżetowe...

Jeżeli stać Cię na ogórki od Bonduelle, to stać Cię też na kiszoną kapustę, czy brokuła,
Pstrąg też do tanich nie należy, więc jak to ma być dieta budżetowa to można zrobić to lepiej, poczytaj np:
https://www.sfd.pl/Mały_portfel_a_dieta__Poradnik-t1057692.html 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 682
Wiesz, tego ogórka wrzuciłem bo tylko taki pasował z opcji do wyboru (ogólnie jest to Biedrauelle ;)). Ogólnie dietka delikatnie się różni, bo nie wszystko mogłem wybrać, no ale mniej więcej tak wygląda. Co do pstrąga, za 300- 400 gram ( bo tyle wychodzi mi mniej więcej na tydzień) płacę ~ 12 zł. Ogólnie tego ogórka mógłbym czymś zamienić, ale, no niestety, wielu warzyw po prostu nie lubię, choć jakieś pole manewru jest. I jak z tym makro, ujdzie czy coś pozmieniać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 682
Co do sylwetki. Jestem ekto, przy mojej wadze wyglądam na gościa z 15 kg lżejszego, po prostu mało jest u mnie czystej masy mięśniowej i jej zdobycie sporo mnie kosztuje. Ale z drugiej strony dosyć szybko podlewam się tłuszczem ( choć to po części przez skłonność do słodyczy). Na ten moment chcę się skupić na dołożeniu trochę mięśnia, bo jakbym chciał obecnie redukować, to wyglądałbym jak patyczak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Patrząc na foto - tak jak domer, pomyśl o redukcji. Stan umięśnienia nie ma tu wiele do rzeczy.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 682
Cholera, trochę mi to krzyżuje plany. Myślicie że próba masowania na obecnym poziome BF kompletnie mija się z celem i jednak wyredukować, czy próbować łapać kilogramy z kontrolą zalania organizmu, wolniej ale konkretniej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Godziny posiłków

Wiecej