SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1055
Wiek :26
Płeć : mężczyzna
Waga : 73
Wzrost : 184
Obwód klatki : 94
Obwód ramienia : 31
Obwód talii : 85
Obwód uda : 53
Obwód łydki : 33
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej :
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW,
Odżywianie :
Cel : masa mięsniowa
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : w porządku
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Mass Attack
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : brak

Witam, prosiłbym o ocenę ułożonej przeze mnie diety. Wyliczone zapotrzebowanie wyszło mi 3200 kcal.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zmniejszyłbym ryż do 100g przez co będziesz miał mniej białka roslinnego i dasz sobie wiecej mięsa bo 100g piersi czy ryby to nie ma do czego się nawet zabierać, a jak węgli brakuje to dodać źródła węgli bezbiałkowe jak np owoce

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Jeżeli dajesz radę pochłonąć tyle ryżu w jednej porcji to możesz tak jesc . Ogólnie dieta nie jest zła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1055
do których posiłków mogę dodawać owoce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Do wszystkich , tylko musisz zwracać uwagę jakie owoce i nie przesadzać z ilością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1055
Mam jeszcze jedno pytanie. Wyliczona dla mnie ilość białka wynosi 130g, w swojej diecie mam 150g, a po radach anubis84 odnośnie zmniejszenia ilości ryżu względem mięsa, białko w mojej diecie jeszcze bardziej wzrośnie. Moje pytanie brzmi, czy zbyt duża ilość białka jest nie wskazana dla organizmu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Podczas budowy masy wystarczy Ci 2 g białka / kg a nawet 1,5 g / kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ale jakbyś obniżył ilosć ryżu o te 150g bo tyle wychodziz 3 posiłków to jest ok 15g białka to w to miejsce mozesz wrzuć dodatkową porcję mięsa ok 100g.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
To jest maks co mozesz zjesc, czy dasz rade troche wiecej ?? mysle, ze co jakis czas bedziesz musial dorzucic te + 500kcal, aby były postepy

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Zdecydowanie. Zaczynasz, jak sam wyliczyłeś z zerowego bilansu kalorycznego. Obserwuj więc obwody ciała, np. co 1-2 tygodnie i na ich podstawie prawdopodobnie trzeba będzie zwiększyć ilość kcal. Oczywiście o ile obwody nie będą szły w górę.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jak wygląda kwestia urozmaicania diety i podaży warzyw?

Osobiście zrezygnowałbym z odtłuszczonego nabiału, gdyż jest wysoko przetworzony i pozbawiony wielu cennych wartości jakich oferuje nam tłuszcz mleczny. Suszone owoce zamień na świeże, co do owoców - spożywaj różnokolorowe, mogą być dodawane do posiłków jak i na deser.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-12-04 11:21:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

serca drobiowe

Następny temat

Zejscie z wagą

WHEY premium