SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 90kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
A to dlaczego nie możesz, na tablecie z wersji mobilnej też możesz przeskoczyć na pełną, a jak nie to zrób zrzut z jakiejś innej aplikacji, bo tak to z w/w nic nie widać, zawsze na tablecie mozesz zrzut ekranu zrobić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Ok sprubuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Tak jak teraz zrobiłem jest dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Wypełniłem ankietę nie wiem czy dobrze ,ale proszę o opinie diety















Trochę mi się kolejność z dniami tygodnia pomyliła ale nie będę kombinował i zmieniał przepraszam za bałagan


Zmieniony przez - Treningdjetaregeneracja w dniu 2017-06-04 21:54:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
tego tunczyka w wodzie tak czesto bym nie jadal raz spokonie wystarczy, to nie jest super produkt.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Białko 2g/kg masy ciała. Nie ma potrzeby spożywania większych ilości. Olej z pestek winogron do eliminacji. Ma bardzo niekorzystne proporcje kwasów tłuszczowych. Ostatni posiłek daj pełnowartościowy. Nie musisz wpychać w siebie wtedy twarogu. Nie ma w tym szczególnego sensu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Ok tuńczyka raz . oliwa z pestek do eliminacji ok. A zamiast twarogu na noc lepiej zjeść posiłek bogaty w w/t/b z warzywami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
To jak tuńczyk raz dziennie to może bym się przerzucił na steka z tuńczyka zdrowszy i wcale nie drożej by mi wyszed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Zgadza się. Pełnowartościowy posiłek jako ostatni. Jeżeli masz ochotę na twaróg, to śmiało dodaj do niego tłuszcze, węglowodany i będzie dobrze. Jednak aby nie stało się to rutyną. Masz wiele innych źródeł do wyboru. Tuńczyk okazyjnie a nie raz dziennie. Najlepiej tłuste ryby morskie: śledź, makrela. Również łosoś dziki, pstrąg.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Ok dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 65kg

Następny temat

Redukcja. Jak zacząć?

WHEY premium