SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 70kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1923

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 724
Witam. Od 14 miesięcy ćwiczę na siłowni bez diety, rezultaty są jakie są - średnie. Próbuję tworzyć własną dietę. Proszę o pomoc w celu ułożenie poprawnej dietki - co zmienić, co dodać, co odjąć. Dodam, że jestem osobą ekto.

Wiek: 18
Waga: 70
Wzrost: 180
Ile kcal przyjmowałem do tej pory: około 1800-2000
 
Ilość kalorii3440
Białko552kcal - 138g
Tłuszcz: 810kcal - 90g
Węglowodany2078kcal - 520g 

Posiłek 1 i 2
Posiłek 3 i 4
Posiłek 5 i suma

Z góry dzięki za każdą wypowiedź!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Jak to z czasem? Przecież dobrze zbilansowana dieta nie polega na jedzeniu cały czas tego samego. Wrzuciłeś jeden przykładowy dzień. Wrzuć również inne.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Zacznij od wypełnienia ankiety działu. Zbyt mało o Tobie wiadomo. Następnie wklej wyliczenia zapotrzebowania kcal, według wzoru.

http://m.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html

http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html



Zmieniony przez - domer w dniu 2017-08-01 07:21:35

Zmieniony przez - domer w dniu 2017-08-01 07:22:26

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Lepiej będzie jak wrzucić zrzut w formie takiej : https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Lepiej się to odczytuje.

Dlaczego tak nisko zszedłeś z kaloriami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 724
@domer - zapotrzebowanie zostało wyliczone właśnie z tego wzoru
@blue_hope - nigdy nie stosowałem diety, która byłaby zbilansowana itp. jadłem "na oko"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
W jaki sposób zjadasz kaszę z chlebem i bułką? Ciężko mi sobie to wyobrazić. Orzechy ziemne do eliminacji. Daj inne zródło tłuszczów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 724
No w sumie racja, trochę suchy ten posiłek. Posiłek 4 cały do wymiany. Czy zamiast orzechów ziemnych, dobrym źródłem będą nasiona słonecznika?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Słonecznik i ziemne mają kiepskie proporcje kwasów tłuszczowych. Korzystaj z tych tłuszczy : https://www.sfd.pl/TŁUSZCZE,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135648.html#post1
Raczej wymieniłabym na migdały, czy inne orzechy, awokado, czy np. siemię lniane, nasiona chia.
Kasza, chleb i bułka to właściwie same weglę, bilansuj posiłki. Dodaj białko, dodaj tłuszcze, by ten posiłek miał jakąś koncepcję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 724
Czy teraz mniej więcej ma to jakikolwiek sens?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Wygląda lepiej. Pamiętaj jednak o innych źródłach składników odżywczych. Np. tłuste mięsa, ryby. Nie tylko jaja, nabiał, pierś.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 724
Z czasem dodam to do mojego planu żywieniowego, ale na ten czas to opłaca się korzystać z tej ułożonej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
To niech jest podstawa, jeden dzień, naucz się wymieniać i manewrować składnikami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcje do oceny.

Następny temat

Dieta potreningu.pl?

WHEY premium