SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 70kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7257
Witam. Co sądzicie o diecie? W nietreningowe jem 200 kcal mniej.

Wiek :masa
Płeć : mężczyzna
Wiek : 17
Waga : 70
Wzrost : 174
Obwód klatki : 92
Obwód ramienia : 34
Obwód talii : 72 / pasa : 81
Obwód uda : 59
Obwód łydki : 40
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 17%
Aktywność w ciągu dnia : brak
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu góra/dół (lub push/pull)
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : czysta masa
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana, low carb

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Witaj.
Przy takim stopniu otłuszczenia ta dieta nie jest dla Ciebie odpowiednia, według mnie tylko nie potrzebnie "zalejesz" się tłuszczem.
Wstaw zdjęcie do oceny dla upewnienia .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7257
W takim razie jaka ta dieta?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75951 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754400
Dlaczego aż tyle kalorii? Mniejsze ilości nie dawały efektów w postaci przyrostów obwodów ciała?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7257
Właśnie na masie trochę mięśnia spadło, myślałem, że szybko wrócą obwody. Po tygodniu nic więc dodałem, ale chyba delikatnie mnie podlało (albo to woda). Wg kalkulatora wychodzi 3080 + 200 nadwyżki to wychodzi 3300, ale czasem po godzinę dziennie chodzę po mieście, a to też trochę kcal spali. Nieraz też przed spaniem się udam na spacer i podbijam wtedy kcal. Wg kalkulatora pali się ok. 40kcal/10min spaceru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7257
Ja jestem teraz po redukcji (jak widać niezbyt udanej). Czy robienie 3 mies. masy, następnie 1 mies. minicut, później 3 mies. masy i dopiero redukcja będzie dobrym rozwiązaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Szczerze pisząc to wątpię abyś był w stanie zjeść 700g ziemniaków.

Nie da się odpowiedzieć precyzyjnie na wyżej zadane przez Ciebie pytanie, gdyż nie wiadomo jak będzie się zmieniała kompozycja sylwetki. Co więcej, kalkulatory są mało precyzyjne jeżeli chodzi o spalanie ilości kalorii, w dodatku chodzi tutaj o odpowiedź hormonalną, a takie spacery nie należą do optymalnej aktywności fizycznej (niskointensywny wysiłek).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75951 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754400
Tydzień to zbyt krótki okres czasu żeby cokolwiek zaobserwować. Uważaj więc z dodawaniem kcal.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3000kcal na redukcji? Czy to możliwe?

Następny temat

Dieta

WHEY premium