SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 67kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Witam chcialbym zapytac czy ta dieta ktora bede stosowal by przybrac na masie bedzie ok i czy Waszym zdaniem ilosc kcal jest odpowiednia zwazywszy na to, iz bede robil ogolnorozwojowke co 2 dni oraz nie prowadze zbyt 'ciezkiego zycia' sporo chodze dziennie ale nic silowo robil nie bede oprocz cwiczen co 2 dni. Oczywiscie patrzylem na rozne kalulatory itd i cos takiego mi wyszlo.

3300kcal.
155g bialka, 425g wegli, 105g tluszczy

Moja waga:67
Moj wzrost:175
Wiek:19



6:30

jajecznica z kielbasa z 4 jajek, 2 kromki chleba razowego z maslem roslinnym( tylko takie moge jesc)

9:30

2 Kanapki z jajkiem, chleb razowy.

Bialko na 200ml mleka.

12:30

Wafle ryzowe cale opakowanie.

16:00

Kanapka z jajkiem, chleb razowy.

17:30

Torebka ryzu, 200g piersi z kurczaka, surowka z zielonych warzyw(seler, ogorek, salata, kapusta itd)

18:30

Trening

19:00

Gainer po treningu na 200ml mleka.

22:00

200g piersi z kurczaka, 2 kromki chleba razowego z maslem roslinnym.

Moze byc jak na poczatek DIETY? :D chcialbym tak do jakiegos marca wazyc z 75kg minimum.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Słabo trochę to wygląda. Dlaczego masełko roślinne, to lepiej już w ogóle.
Mało warzyw, posiłek złożony z wafli ryżowych zbędny, chleb w większości posiłków - małe urozmaicenie.

No i się boję ile tego masła smarujesz, że tyle tłuszczu ci wyszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
To co mogę użyć zamiast masła roślinnego? mało warzyw bo nie mam gdzie ich wsadzić, a warzywka które sie kupuje w torebkach mi nie smakują bo po 1 za dużo brokuł, a po 2 nie moge jesc marchewki, wiec te warzywka odpadaja, a z surowych moge dodawac pomidora do kanapek z jajkami, ale one nie zwiekszaja ani wegli ani nic, wiec to chyba tylko dla zdrowia :d

aha no i lyzeczka masla roslinnego ma 8g tluszczu no i ja tak lyzeczke na kromkę daje bo inaczej mi chleb nie smakuje


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2017-10-04 19:55:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Zwykłe masło? Świeże w marketach też masz, warzyw się nie wrzuca pod makro, a tak jak m.in. to ująłeś "dla zdrowia".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Zwykle maslo czyli np delma, rama itd? w czym gorsze jest roslinne od takiego? Oki no, a czy mozna cos jeszcz dolozyc aby bylo wiecej B/W/T czy lepiej pomyslec nad zamiana ktoregos z posilku? Wiem ze nie musze miec mega czystej masy aby byly efekty, no ale chce chociaz tyle bialka ile trzeba spozywac itd. a to ze np niezdrowe jest maslo roslinne(chociaz nadal nie wiem dlaczego zwykle lepsze) to mi tak bardzo nie przeszzkadza, chociaz jezeli to faktycznie problem to moge wymienic, ale prosze o odpowiedz czy zwykle delma, rama itd jest ok czy tu chodzi o maslo typu jakas oselka czy cos.? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Czyli maslo roslinne jest zle z powodu takiego ze ma malo % tluszczu, w porownaniu do takiego 82procentowego? a nie dlatego, ze ma zlej jakosci tluszcze? tak w skrocie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Masła roślinne, delmy, ramy, mixy są złe, bo sa niezdrowe. Masło z tłuszczu mlecznego jest zdrowe. To tak w dużym uproszczeniu. Ale warto byłoby przeczytać podrzucone przez Anubisa linki...


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-10-04 20:46:51

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie chodzi o ilość tłuszczy margaryny mogą mieć go tyle samo, chodzi tu o pochodzenie tłuszczy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Dostałeś odpowiedź od czego należy zacząć. Wypełnij ankietę działu a poprawioną rozpiskę diety wrzuć w poprawny sposób.

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kosztuje dieta

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 62kg

WHEY premium