SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

Dieta na masę do oceny, 66kg

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 29
Płeć Mężczyzna
Cel Masa
Waga 65,7
Wzrost 167
Poziom bf (zdjęcie poglądowe) 15
Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?) Praca siedząca, wstaję o 7.30 kładę się spać o 23. Trenuję zazwyczaj około 17.
Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni) Trening 2x w tygodniu trening siłowy, 1x CrossFit. Stać 2 lata z przerwami.
Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie Opisałem w temacie.
Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie) Stan bardzo dobry. Wyniki z krwi ok.
Stosowana lub planowana suplementacja Odżywka białkowa, BCAA, ZMA.
Wysłana -
Moi drodzy, żeby była jasność. Kiełbasa domowej roboty (prawdziwa wiejska, nawet nie ze sklepu). Nie jadam szynek, jedynie 2 razy w tygodniu na śniadanie jest nie duża ilość boczku którego nie podsmażam (ale również mogę go wyrzucić diety). Mięso jakie jest w diecie to: pierś z kurczaka, pierś z indyka, polędwica, wołowina oraz łosoś jako ryba :) Bułki jadam, ale jak pisałem wcześniej kupowane w piekarni (do tej pory żytnie lub z komosą ryżową).

Teraz odnośnie białka. Przy ilości 150g na dobę ciężko aby było w każdym z 5 posiłków... Pytanie więc czy nie lepiej wtakiej sytuacji zacząć jeść 4 razy dziennie, czy po prostu jeden posiłek bez białka może pozostać?
Wysłana -
Nie musisz jesc 5 posiłków, jeżeli Ci pasuje to wystarcza 4
Wysłana -
Nic się nie stanie jak w jednym z nich będzie mniej białka.
Wysłana -
Zgadza się, możesz zjeść posiłek z mniejszą podażą białka bądź zredukować pozycje do 4.
Wysłana -
Ok. Powiedzmy, że wszystko ma dograne. Co prawda nie jest to jakaś kolosalna różnica do tego co jadałem w ostatnim czasie, ale jednak zmiana, że zamiast 3-4 dni po 2800kcal będę to robił cały tydzień powinno powodować jakieś rezultaty. Czy dobrze myślę?
I teraz 2 pytanie. Mam obserwować organizm, ale po jakim czasie powinienem widzieć czy coś się ruszyło czy nadal stoi?
Wysłana -
Powinno przynieść rezultaty, okres około 1-2 tygodni powinien coś pokazać, ale jak nie, warto poczekać nawet do 3 tygodni.
Wysłana -
Zgadza się, warto poczekać dłużej.
Strona 9 z 9
Dodaj odpowiedź