SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 65kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169
Proszę o ocenę mojej diety i ewentualną rozsądną korekte ;)

9:00 - Dwie bułki z wędliną ( polędwica sopocka )/lub twarożkiem wiejskim, jedno jajko surowe oraz saszetka gainer'a 30 (vitalmax)

11:30 - Saszetka ryżu Białego z tartym jabłkiem, oraz saszetka gainerka do popicia

13:20 - Obiad ( ziemniaki, surówka np z młodej kapusty, kotlet schabowy ) + jakiś napój

15:00 - batonik np. snickers lub banan ( taki mini posiłek podczas pracy )

18:00 - Tabliczka czekolady z orzechami, sok owocowy przecierowy 0,5 litra , saszetka ryżu białego lub makaron z twarogiem półtłustym.

21:30 - Kolacja np. 3 parówki na ciepło + dwie bułki, dwa rogaliki z czekoladą 7Days, ciastka kruche ( kilka sztuk ) oraz do tego 0,5 litra soku owocowego przecierowego

22:00 - saszetka gainerka 30

22:15 - trening

23:15 - saszetka gainera 30, kotlet schabowy lub mielony, trochę ciastek kruchych albo wafelków


00:00 - Sen


Godziny posiłków mogą wydawać się dziwne, ale jest to spowodowane pracą od 14 do 21 więc muszę jakoś się dostosować

Chcesz być wielki jak dąb ?! - Wpierd*laj jakbyś nim był :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5193
Ja ci zależy na czystej masie tłuszczowej to dieta jest od. :) Nawet bym wywalił mięso i dokupił więcej ciastek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Każdy posiłek zły!
Poczytaj podwieszone tematy!
Codziennie słodycze ?
Takie rzeczy nawet na czita są kiepskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169
michalp24 - właśnie o ten tłuszczyk chodzi bo chce te gnaty trochę schować hehehe ;d ale wiadomo grubasem nie chce być, brzuszek płaski chce zachować jak do tej pory, po prostu za bardzo mi idzie rzeźba a nie masa :/ przekichane urodzić się ektomorfikiem.. Po kreatynie nawet nawodnienie mam małe, tylko siła idzie ;p

Chcesz być wielki jak dąb ?! - Wpierd*laj jakbyś nim był :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5193
Po profilu widać że jesteś nowy, wiec zrób jak kolega wyżej pisze i poczytaj z czego powinny składać się posiłki, policz zapotrzebowanie kaloryczne, a na końcu ułóż dietę. Na stronie głównej jest "dziennik dietetyczny" który bardzo ułatwia układanie diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169
Z forum korzystam bardzo długo, czytałem wiele tematów szczególnie dział odżywianie, konto dzisiaj założyłem bo jak wspomniałem chciałem dać moją dietke do oceny. Może problem leży w zbyt ubogiej suplementacji tzn mam na myśli dokupienie specyfiku BCAA lub HMB.. może wypowiedział by się ktoś kto zażywał te suple :) ?

Kalkulatorem również się bawiłem to wyszło ponad 4 tysiące kalorii dziennie.. znam ludzi którzy jedzą połowe tego a rosną :D więc myślę że potrzeba jest jakaś minimalna korekta żeby wszystko poszło do przodu

Chcesz być wielki jak dąb ?! - Wpierd*laj jakbyś nim był :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HMB to wywalenie kasy w bloto....
Tymi kalkulatorami sie nie sugeruj, nie wiem czy komukolwiek to dobrze wyliczylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zgadza się hmb tylko pod warunkiem że zaczynasz przygodę z siłownią potenm faktycznie nie działa

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169
W taki razie jednak dobrze myślałem że HMB się nie opłaca, dzisiaj odradzałem kumplowi, a BCAA sobie Panowie chwalicie ?

Chcesz być wielki jak dąb ?! - Wpierd*laj jakbyś nim był :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 371
BCCA jest dobre gdy wie jak sie z niego korzystac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169
oczywiście według zaleceń ;) a co jeszcze byście z tych cudownych środków proponowali :D ?

Chcesz być wielki jak dąb ?! - Wpierd*laj jakbyś nim był :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc przy ustalaniu diety

Następny temat

DIETA NA MASE DO SPRAWDZENIA

Wiecej