SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 62kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 220
Witam.
Od następnego tygodnia mam zamiar ruszyć pełną parą, moje zapotrzebowanie wyszło mi +/- 3000kcal. Dodałem do tego nadwyżkę 300kcal. Moja budowa to raczej ekto, ale kiedy jakiś czas temu masowałem przez około miesiąc (niestety tylko tyle) to troszkę mnie zalało, więc teraz podchodzę do tego bardziej z rozwagą. Oczywiście do każdego posiłku jakieś warzywo lub owoc. Kurczak będzie zastępowany rybami, ryże będę także wymieniał na inne źródła ww. Co myślicie o tej diecie?
Pozdrawiam.


1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Jeżeli będziesz urozmaicac to powinno być Ok . Można jeszcze delikatnie obniżyć białko .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 220
Usunąłem 1 jajko ze śniadania, teraz białko troche spadło. Urozmaicać będę, ponieważ nie lubie monotonności jak chyba każdy. Czyli takie coś przejdzie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Wstawiłeś to samo . Ale będzie Ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 220
Faktycznie to samo, niezauważyłem. Dziękuje za pomoc.
Tutaj wrzucam poprawione, chociaż chyba już niepotrzebnie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Teraz obserwuj co się będzie działo z sylwetka , w razie czego będziesz modyfikował .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76007 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754726
Rozpiska wygląda dobrze. Jednak warto jeszcze wrzucić wypełnioną ankietę działu, w której znajdują się istotne informacje o Tobie:

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgadza się.
Bez żadnych informacji na Twój temat po mimo dobrej jakości produktów w diecie ciężko oficjalnie to ''klepnąć''.

Masło orzechowe z ziemnych kole w oczy, jako rekreacyjny produkt w diecie - śmiało bowiem nie przesadzałbym z jego konsumpcją, a na pewno nie codziennie, gdyż skład tego produktu pozostawia wiele do życzenia ( przewaga omega-6, spora ilość lektyn, a także w 30g dostarcza aż 20g lipidów.. a to oznacza, że zabiera miejsce bardziej wartościowym tłuszczom ). Zastanawia mnie sens spożywania 50g mięsa, takie ilości białka w sposób mało wydajny pobudzą MPS. Jeśli bowiem nie przejmujesz się takimi rzeczami to śmiało możesz stosować dalej tak jak jadasz.

Jak wygląda spożycie warzyw?
Napisałeś, ze owoc do posiłków, no owoce akurat należy wliczać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
A zreszta


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-10-05 12:16:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 220
Dziękuję za odpowiedzi. Wypełniłem ankiete.

Wiek : 17
Waga : 62
Wzrost : 173
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 15%
Aktywność w ciągu dnia: 3x Wf
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW
Odżywianie : Nie mam problemu z prowadzeniem diety, do wszystkiego mogę sie przyzwyczaić
Cel : Masa
Ograniczenia żywieniowe : Brak
Stan zdrowia : Zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Na to przyjdzie czas
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana, ale przez krótki okres


Co do diety, zamieniłem masło orzechowe na jogurt naturalny, ponieważ z czymś musze jeść omleta aby nie był suchy. Zwiększyłem ilość orzechów włoskich i oliwy. Co do 50g mięsa, zmniejszałem ilość białka i musiałem coś uciąć, czy to źle że tak mało? Co myślicie teraz?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Spokojnie możesz sobie rownież do omleta dodać masło orzechowe , masz 17 lat wiec nie będziesz świrował . Oczywiście nie będziesz jadł tego codziennie .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 67kg

Następny temat

Źródła składników odżywczych

WHEY premium