SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 60kg

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 130
Chciałbym pokazac dietę na masę poprawioną
Wiek 15 lat
Wzrost 175cm
Waga 60 kg


Zmieniony przez - ikarus19984 w dniu 2012-04-15 14:23:22

Teraz też jest wojna,kto kombinuje ten żyje,taniej kupie drożej sprzedam to wódki się też napije

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
warzyw mało wyrzuć masło orzechowe i carbonoxa nie mieszaj z kurczakiem porzyasz sie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 130
warzywa to ja nie wliczam ale jem. Carbo wyrzuce.A reszta to jest ok ?

Teraz też jest wojna,kto kombinuje ten żyje,taniej kupie drożej sprzedam to wódki się też napije

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
Zetnij białko do poziomu 150g max, tłuszcze ok i węgle też bym ściął. Nie wiem jaką masz budowę ale zacznij od 300g, najwyzej bedziesz zwiekszal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 130
ja myślę że węgli starczy ale dzięki za wszystko pozdro :D

Teraz też jest wojna,kto kombinuje ten żyje,taniej kupie drożej sprzedam to wódki się też napije

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
Może Cie tłuszczem podlać ale Twój wybór, ja bym zaczął od poziomu 6g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 130
Ja usuwam z diety twaróg bo mało mam kasy w budżecie a z 5 posiłka biorę białko do 6 w 3 zostaje bez twarogu może tak być ?

Teraz też jest wojna,kto kombinuje ten żyje,taniej kupie drożej sprzedam to wódki się też napije

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
Do czego to doszło żeby Polaka na kostkę twarogu nie było stać? W biedronce 230g kosztuje 2,50zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 130
no ale co byś zmienił żeby to k******* taniej wyszło ?

Teraz też jest wojna,kto kombinuje ten żyje,taniej kupie drożej sprzedam to wódki się też napije

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
Taniej niż Biedronka? To niemożliwe Kostka twarogu to jest nic, przecież mama nie pożałuje synowi sera nie? Żebym ja miał takie problemy jak Ty że mi na twaróg nie starcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 130
no ale żeby wyszło taniej z innymi produktami a nie z twarogiem

Teraz też jest wojna,kto kombinuje ten żyje,taniej kupie drożej sprzedam to wódki się też napije

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny [ metoda superserii ]

Następny temat

Pytanie techniczne. Rozpiska

WHEY premium