SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę - do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22018 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627477
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Wywalać niekonieczne, ale na przyszłość skupiłbym się na suplementacji tymi, których możesz mieć niedobory a nie wszystko ile wlezie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Kompletnie bez sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
Dam Ci przykład (w załączniku) ile witamin mają poszczególne produkty, a moja rozpiska to i tak wierzchołek góry lodowej który raz na jakiś czas uzupełniam.
Dla niektórych produkt (np. marchew) to przykładowo X białka, X węglowodanów, X tłuszczy, a taka marchewka składa się z wielu innych cennych witamin i mikroskładników.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4904
@bartosz1991 - podeslij na priv, wstaw na jakis hosting. Przy tej rozdzielczosci jest to slabo czytelne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4904
Witajcie,

wrzucam dietę. - do oceny już chyba teraz.
co do ilości tabletek w liczbie aptekarskiej - spoko, wiem już żeby ograniczyć się do multiwitaminy i witaminy c + d3 w okresie zimowym.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4904
chyba już Was wystarczająco męczę i nie dostanę odpowiedzi:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ech... Posiłki niezbilansowane.. Dla mnie 6 posiłków to życiowa porażka, logistycznie także, bo człowiek tylko je, albo robi jedzenie. To ostatnie coś to kompletnie bez sensu. Nigdy się nie je samych ww. A jeszcze w takiej ilości, to zdecydowanie niekorzystne rozwiązanie. Omlet z twarogiem bez twarogu też niezbilansowany. Jak na masę to tego białka sporo - łatwiej będzie zachować ten poziom stosując bardziej tłuste mięsa, niż sucha pierś z kurczaka. Mięso mielone jest ok, o ile widziałeś je wcześniej w kawałku i zostało zmielone na twoich oczach - gotowe mielone może być kiepskiej jakości. I ja bym to podzieliła na 2 posiłki z mięsem, żeby porcje były sensowne. 100 g jabłka to pól jabłka, tak się tylko czepiam, kto zje drugie pół ?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4904
Drugie pół na jutro.
Jem tak od 4 miesięcy i nie widzę problemu - wracam po treningu ogarniam wszystko do pudełek i idę spać.
zresztą to jest wszystko tak proste - gotujesz ryż, to ugotujesz od razu kasze, tylko makaron osobno.
mięso - dajesz na dwa posilki takie samo
jak ryba czy coś to osobno, ale jak dlugo to smazysz? max 15minut.


zresztą poprawiłem już meal day bo wydawał mi się zły, carbo na noc nie jest ok jeśli nie robię treningu od rana - a robię po pracy

jeśli miałbym nie jeśc 6 posilkow, to musiałbym jesc 5, albo 4 - wówczas więcej jedzenia na raz, jak?
omlet z twarogiem... została nazwa, nie dopatrzyłem.
mięso mielę sam maszynką jak mam ochotę na taką formę.

ps. co rozumiesz przez posilki niezbilansowane bo juz naprawdę nie rozumiem skoro wyliczylem zapotrzebowanie i jest ok i chyba tolerancja 0-10g w makrze może występować.





Zmieniony przez - Shivarsky w dniu 2018-01-06 22:04:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Posiłek zbilansowany to taki, ktory zawiera bialko, ww i tłuszcze. Nie np same ww. Albo tylko ww i bialko. Wtedy nie wchłoną się witaminy rozpuszcxalne w tłuszczach - u Ciebie w 3 posilkach z warzywami nie ma tłuszczy. Ilośc posiłków jest dowolna, jak Ci pasuje 6 - jedz 6. Duzo owsa - mogą pojawic się problemy trawienne.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocenę diety redukcyjnej

Następny temat

Redukcja czy masa?

WHEY premium