SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę, 87kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Chciałem się dowiedzieć czy posiłki są ok ? Teraz zacząłem mase na 3500 kcal , potem mam zamiar zwiększyć na około 3700. Zapotrzebowanie wychodzi mi koło 3200-3300.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Witam.

Wstaw przede wszystkim ankietę działu.
Potrzebny jest szerszy pakiet danych na Twój temat do dalszej interakcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
juz chwila wstawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Płeć:mężczyzna
Wiek:24
Wzrost:188
Waga:87
Obwód klatki:108
Obwód ramienia :36
Obwód talii:84
Obwód uda:58
Obwód łydki:41
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej:15%
Aktywność w ciągu dnia:praca
Uprawiane sporty:siłownia, piłka nożna, bieganie 3x w tygodniu
Odżywianie:-
Cel:Nabranie muskulatury, podkreślenie mięśni
Ograniczenia żywieniowe:brak
Stan zdrowia:Dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, piłka nożna, bieganie
Stosowane aktualne preparaty:Bulk , kreatyna.
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Tak
Stosowane wcześniej diety : Na masę


Zmieniony przez - mateuszt w dniu 2017-02-26 12:13:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wyrzuć przede wszystkim produkty o wysokim stopniu przetworzenia, składniki które charakteryzują się niską gęstością odżywczą m.in mowa o szynkach sklepowych, maśle roślinnym, suszonych owocach (w nadmiarze) .. odżywki pokroju gainer czy bulk również są kiepskim rozwiązaniem patrząc przez pryzmat składu. Płatki owsiane w takich ilościach mogą zaburzyć pracę przewodu pokarmowego, sumując dużą część Twojego menu stanowi nabiał (200ml mleka i do tego twaróg) zdecydowanie należy zmniejszyć tą ilość.

Generalnie mleko sklepowe ma mało wartości odżywczych, jak już kupujesz to z niskiej pasteryzacji i spożywaj w umiarkowanych ilościach. Jak to wcześniej wspomniałem szynki sklepowe stanowczo do wyeliminowania (kiepski profil aminokwasowy) zatem takie posiłki w sposób mało wydajny będą stymulować proces syntezy białek mięśniowych. Olej lniany oczywiście wybieraj tak zwany bugwinowy (wysokolinolenowy). Warzywa powinny być częścią praktycznie każdego posiłku ( różnokolorowe) bowiem owoce (świeże) są również mile widziane. Zróżnicuj źródła lipidów jak i węglowodanów, za dużo ryżu brązowego ( błonnika ).

Wstaw zdjęcie sylwetki.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-02-26 12:30:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Dzięki , zamienie to :) a powiedz mi wieczorem węglowodany jeść tak ? ten ostatni posiłek . Myśle jeszcze co by zastąpić te płatki owsiane .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zatem jak zmieniła się sylwetka do tej pory?
Zdjęcia są sprzed 2 miesięcy.

Węglowodany warto umieścić w ostatnim posiłku.
Mają wpływ na jakość snu, a co za tym idzie? lepsza regeneracja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
troche sie zmieniła ale słabo. Wczesniej chciałem redukcje ale uważam że troche masy by się przydało , co o tym sądzisz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
a co do szynki to przeważnie kupuję w sklepie mięsnym na wagę. Bulk tylko dlatego stosuję żeby podbić te kalorie bo nie jestem w stanie tyle zjeść. Płatki owsiane poprostu zmniejszyc ze 100g na 60-70 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie widzę aktualnie stanu Twojej kompozycji sylwetki wobec tego ciężko mi jest się wypowiadać w tym kontekście. Jeżeli w ustroju nadal występuje relatywnie wysoki poziom tkanki tłuszczowej, zwłaszcza w okolicy pasa należałoby redukować, tylko z głową.

Lipidy to najbardziej skoncentrowane źródło energii, dobierając właściwie źródła tłuszczy jesteś w stanie spokojnie pokryć swoje zapotrzebowanie kaloryczne (tłuste mięsa/olej kokosowy/jaja/tłuste ryby/orzechy/awokado/oliwa/masło i.td..) notabene różnorodność w diecie musi być, bez tego ciężko jest spełnić wymagania ustrojowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śniadanie

Następny temat

dieta

Wiecej