SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę, 87kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Ok dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Witam , wracam po przerwie i chciałbym się poradzić co robić , obecnie 88kg wagi przy 188cm wzrostu . Robię masę cały czas i z 80kg na 88kg mi wskoczyło przez 5 miesięcy. Wstawiam zdjęcia.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Dodam że jem w granicach 3500-4000kcal dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Widać, że trochę się poprawiła sylwetka bowiem mam wrażenie jakby klatka odstawała od reszty.
Możesz pociągnąć jeszcze okres budowy masy mięśniowej.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-12-07 12:03:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
ok :) najgorzej ten brzuch wyrzeżbić , cos proponujesz ?? i co proponujesz z tą klatką żeby ją poprawić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Jak w tym czasie zmieniły się Twoje obwody ciała? Klatkę z czasem na pewno poprawisz. Możesz dać w treningu jakiś priorytet na nią.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
nie mierze obwodów ciała no ale widać że coś tam poszło, słabo mi rosną ręcę , może to dlatego że wysoki jestem i jest cięższej je powiększyć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Generalnie genetyka ma przeogromne znaczenie, nie dajmy sobie wmówić, że nie. Oczywiście to nie ma znaczenia jeśli chodzi o zaangażowanie i ciężką pracę. Zawsze w jakimś stopniu można poprawić swoje gabaryty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Polecam więc obserwować zmiany obwodów. Jest to podstawa kontrolowania efektów i kcal w diecie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
mateuszt
nie mierze obwodów ciała no ale widać że coś tam poszło, słabo mi rosną ręcę , może to dlatego że wysoki jestem i jest cięższej je powiększyć .


Jeśli ręce to odstająca partia, można większy nacisk zrobić treningowy na nie. Ale obwody niemniej jednak warto mierzyć, dla porównania, wtedy widać czarno na białym, czy cel do którego dążymy jest bliżej, czy dalej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śniadanie

Następny temat

dieta

WHEY premium