SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę prosił bym o ocenkę ;d

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2845
Witam was panowie serdecznie chciałbym abyście ocenili moją dietkę moje wymiary .
Waga 75,7
wzrost 185
zapotrzebowanie wyszło mi niecałe 3k Kcl ćwiczę na siłowni 3 razy w tygodniu jestem bardziej engo łapę faterek myślę że na tej diecie nie zaleję się za dużo a więcej masy mięśniowej ;) Aj bym zapomniał do tego biorę monohydrant , witaminy z acitvlaba magnez tran BCA i białko serwatkowe trec whey 100 i to tyle z moich smakołyków .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2385 Napisanych postów 9129 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 469903
drugi posiłek nieporozumienie, śniadanie przeładowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2845
właśnie 2 posiłek nie jestem w stanie nic innego , a dla czego śniadanie przeładowane przecież limitu na kcl nie ma ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2385 Napisanych postów 9129 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 469903
a co niby Ci nie pozwala zjeść skoro chleb możesz wcisnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2845
w tedy jestem w szkole i mam za krótkie przerwy ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
A nie lepiej byłoby zrobić coś w stylu

Śniadanie
Płatki owsiane 100g .
3 Jaja kurze całe

2 śniadanie
RYŻ nawet z dżemem - co to za problem ugotować i wrzucić ryż do pojemnika i zjeść na przerwie nie musisz na 1 ..możesz nawet na 2 . Chociaż ja osobiście jem to na lekcjach :)

Dalej tak jak jest to jest w miarę okej

Zmieniony przez - Hubert896 w dniu 2014-02-04 21:01:21

Siła pozytywnego myślenia działa cuda - uwierz w to a i Ty zdobędziesz to co tylko sobie zapragniesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
Zamiast ryżu, zjedz rano płatki owsiane. Wyrzuć też to jabłko z rana. Do chleba w szkole możesz dodać np. ser żółty (btw: najlepiej by było gdyby to był chlebek żytni pełnoziarnisty). Odżywki białkowej nie jedz codziennie - to jest w sumie awaryjne wyjście, a więc OUT. Nasiona słonecznika z któregoś posiłku zastąp orzechami włoskimi. Białka trochę za dużo, po co napędzać aż tak metabolizm przy takiej wadze?

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2845
z płatkami owsianymi mam nie miłe wspomnienie mam chyba na nie jakieś uczulenie bo co je zjem boli mnie brzuch więc odpada wiem jabłko odpada odżywkę jem tylko w dni treningowe , w dni nietreningowe jem rybkę zamiast odżywki , orzeszki a laskowe mogą być ? chcę jak najmniej się zalać dla tego tak,, ale wypijam duże ilości wody od 2l do 5l wody dziennie ;d więc nic od białka nie powinno mi się stać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ale jakie te płatki jesz?
Jaką rybę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2845
płatki owsiane górskie , Z ryb np makrela wędzona , łosoś itp jak najbardziej tłuste .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
rybka jako który posiłek?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spadek po kreatynie

Następny temat

Produkty duzo węglowodanowe

WHEY premium