SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 90kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Nie podoba mi się tylko ze 2kg wołowiny a białka tylko 62g, chyba jakaś pomyłka! Co o tym myślicie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Makro masz podane na porcję, czyli masz 5-6 porcji po 62 g bialka. Zawsze mozna wklepac wszystko do dziennika zywieniowego i przeliczyc.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6261 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Skoro składniki Ci odpowiadają, to ok. Nie wiem niestety jak będzie smakowało. Warto dorzucić jakieś źródło węglowodanów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Witam wszystkich. Zwracam się do was z prośbą o pomoc jak zwykle. Leci 3 rok jak zacząłem przygodę z siłownia ,przez ten cały czas miałem jeden cykl keratynowy.. ostatni nie widzę progresu w nabieraniu masy dieta cały czas zmiana planu treningowego co 3/4 miesiące . Moje pytanko ,chcę dorzucić odżywki do mojej diety ,które wspomogą ruszyć mięśnie do dalszego rozwoju. I to pytanie do was jakie? Bawić się w jakis tribusteron ? Czy poprostu kreatyna i witaminy? dziękuję za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Dodam że jak zaczynałem ważyłem 80k teraz 92 . Aktualne zdjecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6261 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Wrzuć dietę do oceny. Tutaj przede wszystkim należy szukać powodów braku efektów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Dieta składa się z naturalnych produktów ,kaszę ryże makarony ziemniaki. Mięso wołowe , drób krulik wieprzowina , oleje naturalne ,pestki dyni sezam oto, do tego orzechy włoskie laskowe pestki dyni oliwki warzywa , robione na parze lub na patelni wszystko warzone przed obróbką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Teraz Robię sobie miesiąc przerwy . Wracam po majówce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
I jak z tymi odżywkam panowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Z jakimi odżywkami, bo trochę czasu minęło a wertować na nowo 20 stron jakoś ciężko będzie szło.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 65kg

Następny temat

Redukcja. Jak zacząć?

WHEY premium