SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę - do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4904
zmienię na jaglane platki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Jaglane jak najbardziej mogą być źródłem węglowodanów w diecie:

http://potreningu.pl/articles/5248/platki-jaglane---zamiennik-platkow-owsianych 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4904
Sporo osób mnie tutaj zjechało za tę dietę.
Ja natomiast jestem na 3000kcal obecnie.
Węglowodany czerpię z ryżu, kasz, ziemniaków, makaronów ciemnych
białko głównie kura, ale wpada indyk, ryba, rzadziej wołowina. Czasem wątróbka. + 1/2 dni w tygodniu, w których jestem 2-3 posiłki z tłustszym mięsem jak karkówka, czy udziec.
warzywa - wszystko co w sezonie, na promocji. Naprawdę bogato.
Co ciekawe - wysusza mnie, a waga idzie do przodu (kiedyś byłem misio, może organizm się odwdzięcza...)

będę miał czas to wrzucę moje posiłki. Są monotoniczne, ale mi to nie przeszkadza, bo mam w nich wszystko, a na różne posiłki i fantazje mam czas w weekend.

Pozdrawiam, miłego dnia i dziękuję wszystkim za pomoc. Nawet jeśli myślicie, że to strata czasu pomagać takiemu chłopcu jak ja, to w lipcu się ujawnię :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Z tego, co piszesz, to dieta wygląda dobrze. Przy okazji efekty również. Oby tak dalej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nikt tutaj Cie nie ,,zjechał'' tylko udzielił wskazówek. Dieta wygląda całkiem ok bowiem nie zapominaj o rotacji składnikami pokarmowymi, przydałoby się również podbić delikatnie tłuszcze, wprowadzić jakieś roślinne źródło o3 (ALA), oliwa, awokado, kilka razy w tyg. tłuste rybki ( DHA i EPA ) i będzie w porządku,wyregulujesz stosunek KT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4904
ok, może być? - głównie przez to pytanie chce wiedzieć, czy mogę spożywać takie posiłki tj. szejk rano, na drugie omlecik itd. - chodzi o ich forme, zrodla makro i ogolnie.
aktualnie 76kg, ładnie to idzie, regularne lustro nie wskazuje na podlewanie, ale to też pewnie dlatego, że nie zrezygnowalem z cardio ciałkowicie i prowadzę je 3x30 w tygodniu. Jest git, po co zmieniac? na misia nie wroce.

A1. 2700 na razie zdaje egzamin, wiec trzymam. Stane w miejscu, pojdzie wolno, cos bedzie nie tak - podniose wegle, troche tluszcze, bialko zostawie. Racja?

A. tłuszcze - wchodzę z nimi stopniowo na podręcznikowy pułap, zaczynałem od zrzucania futerka misia, powoli.
B. białko - jest ok, czy za dużo? Wydaje mi się, że ok i nie ma co udawac ksiegowego.
C. węgle, ok? myślę, że tak.
D. zmieniłbym sobie jeszcze jakiś posiłek na inną formę, ale nie wiem co wsadzić. Może przedtreningowo kasza jaglana + wpc + warzywko? Jak ktoś ma coś innego fajnego to byłoby super. Tak wiem, że jest sporo przepisów na tym forum, no ale nie ma głupich pytań.


edit:
1. te mleko można, czy wywalić? Kupuje świeże. BO uht to chyba nie za bardzo?
3. masło migdały - tłuszcze, zmieniam czasem na oliwę, olej kokosowy, tłustsze mięso etc. rotacja źródeł, proste.
4. białko - plus minus chyba git? mozna czasem w nagrodę sobie wypic swoje ulubione wpc, czy nie?









Zmieniony przez - Shivarsky w dniu 2018-01-31 21:27:28

Zmieniony przez - Shivarsky w dniu 2018-01-31 21:28:41

Zmieniony przez - Shivarsky w dniu 2018-01-31 22:50:10

Zmieniony przez - Shivarsky w dniu 2018-01-31 22:51:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4904
Tutaj wstawiam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocenę diety redukcyjnej

WHEY premium