SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 633
Dodam jeszcze jakiś jogurt i oczywiście warzywa/owoce. Co jeszcze trzeba tu zmienić ?

Mam 18lat, ważę 74kg i mam 175 cm wzrostu.


Dieta na masę






Zmieniony przez - Zardos w dniu 2013-06-26 11:42:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4904
przenieś tluszcze z pos 3 do 2. Reszta ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1599
Próbowałeś już tej diety? Wydaje mi się, że piłowanie nonstop bardzo podobnych posiłków bardzo szybko Ci zbrzydnie. (: Na ostatni dałbym dobrze znany ser twarogowy chudy lub półtłusty (ale wtedy mniej oliwy). Ryż możesz uciąć i te 80g porozdzielać, aby w innych posiłkach wszystko skoczyło do 100g zamiast 80g. pomyśl też o jakichś rybach., które będą alternatywą dla kuraka. No i pamiętaj o wielkiej liczbie warzyw i owoców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 633
Próbowałem i jak na razie mi smakuje;D heh:) wiem, że powoli to zbrzydnie ale nie będę ciąglę jadł tego samego :) ryż będę zamieniał ziemniakami, kaszą, makaronem itd a kuraka też jakimiś innymi mięsami :) tak jak mówisz rybą, schabem itd :D

hm...;D tylko jak to rozdzielić ? ;D trochę dużo tego kuraka dziennie xd 500g ;p


No tak tak, będę starał się dawać do każdego posiłku dawać warzywa ale różnie to wychodzi xd


A i jeszcze z pierwszego posiłku zapomniałem usunąć mleko bo pewnie będę robił placek ( jajka + owsianka ). Trochę mało kcal będzie;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 633
A i jeszcze jedno pytanie:) czy jest jakiś środek czy coś abym miał na maxa energii podczas treningu ? chodzi mi o to, że czasami po prostu nie chce mi się ćwiczyć ;D

Mam na myśli środek, który włącza " adhd " ;D i pozwoli mi rozwalić całą siłownię ?:D

Zmieniony przez - Zardos w dniu 2013-06-26 22:58:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1599
Ja na śniadanie robię taki placek:
30g białka
2 jajka
40g miodu
50g owsianych
50 kukurydzianych miodowo orzechowych

Wchodzi dobrze i ma ok. 750kcla, 45b/15t/100w
Więc możesz o takim pomyśleć.

Jeśli chodzi Ci o to rozdzielanie o którym mówiłem, to tam gdzie masz 80g ryżu/kaszy/makaronu itd dobij do 100g, żeby móc uciąć węgle z ostatniego posiłku.

Znam osoby, które jedzą ponad 1kg kuraka dziennie, więc nie jest to chyba złe. A co do tego środku, to nie wiem. Korzystam tylko z białka jeśli chodzi o takie opcje. Pomyśl o tym, że panny lecą na dobrze zbudowanych facetów i to powinna być odpowiednia motywacja. :D

Zmieniony przez - Yoory w dniu 2013-06-27 15:01:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 633
30g białka ? masz na mysli suplement czy tylko wychodzi z tego posiłku ?

Miód już mi wcześniej odradzili ( sztuczny ) a o płatkach miodowych nie myślałem ;D

No właśnie z chęcią rozdzielę bo nie widzi mi się ważenie XD więc tak, wszędzie mam popodbijać i ostatni posiłek usunąć ?

1kg ? ...to ile to kasy xd

A z tym białkiem ;p czy mogę kupić sobie białko i zmniejszyć ilość kuraka ?


Ja tam lubię ćwiczyć ale tylko po martwym ciągu, 2 serie i odechciewa mi się wszystkiego xd



A i jeszcze jedno ;D a jeżeli chodzi o redukcję, to muszę uciąć w tej diecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1716
nox pump super pompa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1599
Tak, 30g suplowego białka. Miód oczywiście pszczeli. Ryż można kupić w saszetkach, zawsze łatwo wyjdzie te 100g. A resztę zważyć raz i zapamiętać na przyszłość mniej więcej ile wychodzi na 100g. Co do białka, to nie sam zadecyduj. Ja używam tylko do placka, a jeśli miałbym wybierać między kurakiem, a białkiem, to zostałbym przy mięchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 633
No ok, zaraz zmienię z tym ryżem ale reszta ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1599
Ewentualnie na drugi posiłek dałbym może kanapki z razowego z kurakiem albo twarogowym półtłustym. Tak dla zróżnicowania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bez diety nie dam rady

Następny temat

Dieta do korekty

Wiecej