SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na bombie pytania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
witam
moje normalne zapotrzebowanie co program wyliczyl:
BMR 1962,31
kalorie 3400
ww 465
b 126
t 112
w zwiazku z tym ze dieta ma byc pod saa to bialko bym musiał miec ok 3,5g/kg wychodzi 308g
wiem ze moge podciagnac śmiało jeszcze kalorie
moja budowa ekto z endo
moje pytanie gdzie jeszcze poszukac białka?
i czy posilek przed i po treningowy jest ok (trening 15,30)
no i czy ogólnie dobrze czy do piz....
oczywiscie produktami bede manipulowal zdeby uniknac monotoni


Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 665
Koniu co za różnica ile białka w jego przypadku . Kolega przyznał że ma małe pojęcie . Skopie to na bank i rozreguluje sobie system .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
Gdzie kupujesz szynkę wołową ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
zona kupila w rzeźniku ale marudzi ze cholernie droga wiec bedzie tylko raz po raz

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
no jak dla mnie to slaba ta dieta..bierzesz sie za doping a wiedza z diety slaba..
-bialko liczymy tylko zwierzece a nie np.z chleba
-w posilkach 2,3,5 jest za malo bialka
-jak szynka za droga to zamiast tego piers z kuraka,taniej wychodzi
-poza tym 2 jajka do posilku albo 50gr szynki to dla mnie pomylka

poczytaj o diecie!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
masz racje nie mam zielonego pojecia
czytalem i niewiele z tego rozumiem
dlatego ułozyłem jakis przykład z możliwością jego modifikowania
z wasza pomoca

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
Dobra przyjmij takie założenia 3,5/1,0/reszta węgiel do początkowego zapotrzebowania dodaj z 500-700 kcali (zależne od tego jak szybko łapiesz tłuszcz). Jak to obliczysz wyjdą Ci ilości BTW dla Twojej wagi od białka odejmij 40 od tłuszczy 20 (kolacja), a resztę BTW podziel na 6 posiłków. Następnie otwórz dziennik żywieniowy potreningu i wpisuj żarło tak żeby ilość się zgadzały.
Źródła białka - pierś (indyk, kura), jaja, wołowina, podroby/wieprzowina (uwzględnij większa ilość tłuszczy), odżywka białkowa, twaróg (z umiarem)
Węgle - ryż, kasza, makaron, owsiane, DOBRY razowiec
Tłuszcze - oliwa, olej lniany, orzechy włoskie/migdały/laskowe + tłuszcze nasycone z mięcha
Staraj sie trzymać w ryzach o3 do o6
Chyba prościej się nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
dzieki juz wiem wiecej
zaraz biore sie do roboty
1

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
dobra stworzyłem cos takiego
białka zwierzecego mam 289g musze podciagnac do 305g
czy ogólny zarys jest juz lepszy
niewiem czy dobrze zrozumialem z ta kolacją
co jeszcze zmienić

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
Wygląda w miarę ok. Jeżeli szynka z kuraka jest kupna to zastąp ją czymś innym albo sam zrób taką szynke. Do pracy możesz zabierać placki owsiane ograniczając przy tym ilość chleba. Profilaktycznie zakupiłbym omege 3 i włączył do diety w ilości 1,5g-2g EPA i DHA dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
dzieki kolego
a z tym przed treningowym nie myslisz ze za malo czasu do treningu (15:00 posiłek a 15:30) trening tyle ze i tak nie dam rady inaczej
dzieki za pomoc

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
Jeżeli źle Ci się ćwiczy od razu po jedzeniu to o 15 łyknij jedynie białko, a do po treningowego dorzuć 50g ryżu i 150g piersi, a do posiłku 4 2 jajka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kasza Cous Cous

Następny temat

Jogurt do diety na mase

WHEY premium