SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Dieta ketogenna, trening cardio i suplementacja yohimbiną.

Wysłana -
Dzień dobry, w ostatnich chwilach mojej redukcji, postanowiłem przejść na dietę keto, od dziś ograniczam węglowodany do liczby 30g, tłuszczu jem 186g, a białka 150g co daje łącznie 2400 kalorii. Zdecydowałem się na ten rodzaj żywienia ze względu na zakup yohimbiny hcl 5mg, która mam zamiar zacząć brać za około 2 tygodnie. W przypadku mojej diety i rodzaju treningów nasuwają mi się pewne pytania, na które mam nadzieje uzyskać tutaj odpowiedź.

- W środy i niedziele, robię trening cardio (długa, intensywna jazda na rowerze ~~ około 1000kcal spalonych lub sparing bokserski, również spalone kalorie osiągają pułap 1000). Do tej pory dojadałem około 600 kcal w dni wzmożonego wysiłku by mój deficyt nie był za duży. Teraz, w przypadku ketozy zastanawiam się czy spalone kalorie powinienem uzupełniać tłuszczem, białkiem czy może powinienem zwiększyć mimo wszystko węglowodany? (jestem w okresie adaptacji)

-Czy w przypadku suplementacji yohimbiną dobre będzie branie tabletki 3 godziny po pierwszym posiłku i 3 godziny przed kolejnym? (tak aby bezpośrednio tabletka nie łączyła się z tłuszczami, w trakcie trawienia tabletki planuje robić około pół godziny cardio, nie licząc wcześniej wymienionych dni)

- Czy błonnik pokarmowy, który jest węglowodanem nieprzyswajalnym powinienem zaliczać do tych 30g węglowodanów? Czy mogę po prostu spożyć osobno nasiona chia, które dostarczą mi tłuszcze i białko a dodatkowo tylko błonnik?

Dziękuje z góry za odpowiedź.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
1 Jak jesteś na ketozie i niechcesz zniej wyjść to nie mozesz węglami uzupełniać straconych kalorii, chyba że to ckd to ładowanie weglami można zrobić
2 najlepiej brać przed aktywnością fizyczną
3 mie wliczasz tego błonnika
Wysłana -
Dziękuje bardzo :)
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź