SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kapuściana - Bez treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6101
Siemka. Może podrzuce coś ...

Niedawno dowiedziałem sie, że istenieje coś takiego jak dieta kapuściana opierająca się na samych warzywach owocach i co najważniejsze zupach kapuścianych ( nie ma tu żadnych treningów, aerobów - jest to poprostu dieta "oczyszczająca" na "schudnięcie" ).
Usłyszałem że podczas takiej diety można schudnąć przez tydzień 6 kg - mowie sobie nie możliwe, niejedni sobie wyprówają flaki i po schudnięciu 1 kg na tydzień się cieszą a tu takie herezje . Ale mój tato ( wielki człowiek - w przeciwieństwie do mnie ) zastosował i schudł po tygodniu lekko ponad 5 kg.
Moja ciotka potem zaczełą stosować i efekt był taki sam.
Na necie są te diety, wystarczy wpisać w googlach dieta kapuściana. Podaję to dla tych którzy nie ćwiczą a chcieli by stracić zbędne kilogramy, sam nie wiem czy to dobre ale tylko pisze bo widziałem na własne oczy efekty.
Warunkiem jest po takiej diecie jedzenie ! a nie ŻARCIE bo od razu przybierzemy na wadze. 6kg w tydzień - chciałbym tak ale nabrać

Wypowiadajcie się jeśli coś wam o tym jeszcze wiadomo.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5566
wydaje mi się, że 6 kg na tydzień to znacznie za dużo i napewno nie wpłynie dobrze na zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6101
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Moja dziewczyna byla na tej diecie, chyba trwa 12dni?

Odradzalem jej, ale... no schudla ladnie po niej, po p[ierwszym razie bylo lekkie jojo, po drugim razie bylo lepiej, kontroluje sie i jest dobrze. Dieta opiera sie glownie na zupie( nawet dobra-jadlem sobie do ryzu ) ale oprocz zupy mozna jesc owoce,kuraka tylko to chyba zalezy od dnia. Jednym slowem daje efekty, czlowiek nie chodzi glodny, nie mozna sie rzucac na jedzenie po niej, ale nie polecam....


Moge pozniej wrzucic jak taka dieta wyglada

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
co do tej dietki to rzeczywiscie znam osoby,ktore po niej schudly(jednak latwo o jojo),ale nie kazdy wytrzymuje ta monotonnosc. Chociaz zupka jest smaczna(probowalam raz:) Tyle,ze np. dla mnie taka dieta bylaby nie do wytrzymania,bo nie umiem wytrzymac nawet dnia bez nabialu:// no i mysle,ze nie ma diet cud, kazdy powinien poznawac swoj organizm i jesc zgodnie z nim. Dieta kapusciana jest uboga w wiele skladnikow i nie jest na pewno zdrowa. Nie radze jej dlugo ciagnac.

Za to zainteresowalo mnie jedno zdanie z artykulu, ktory podal w linku kolega Hucherko:
==> "Sok z selera i marchwi rewelacyjnie odchudza - 3 szklanki dziennie pite na godzinę przed posiłkiem przez tydzień - to 3 kg mniej!" Nie wierze w tak rewelacyjne dzialanie ale naprawde ma on jakies wlaciwosci odchudzajace? Czy raczej cala sztuczka polega na tym,ze jak opijemy sie soczkiem(ktory nie ma wiele kcal) to potem nie bedziemy tak glodni i zjemy mniejszy posilek? Trik powtorzymy trzy razy dziennie i po prostu dostarczymy mniej kcal= schudniemy.Hmm?

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6101
tak właśnie , tam pisze że to wszystko polega na tym, że te posiłki mają mało kalorii, i można sie jak napisałeś "opijać", "obrzerać" w jednej z tych diet jest nawet zalecane coraz większe jedzenie, czyli z biegiem czasu jemy coraz więcej a chudniemy...

Mi to tam nie potrzebne bo mi by sie przydało troche kg i szkoda że nie ma takiej diety na tydzień +6 kg , tylko napisałem jakby ktoś był zainteresowany

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3705
Mój tata półtora roku temu zrobił sobie właśnie taką dietę.
Wytrzymał 6 dni (prawidłowo 7 dni powinna trwać) :]
W tym czasie schudł 4 kg (z 92 kg do 88 kg, przy wzroście 176 cm), co i tak dla niego było niezłym rezultatem, gdyż strasznie ciężko zrzucić mu nadmiar tłuszczu z brzucha.
Po tej diecie nie odczuł jakiś skutków ubocznych na zdrowiu.

Muszę jednak ostrzec, że zapach gotowanej kapusty dzień w dzień nie jest zbyt przyjemnym:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
robilam dietke w tamtym roku, mimo ze nie mam zwyczaju rzucania sie na jedzenie to i tak nie uchronilam sie przed efektem jojo. Oprocz tego diet za soba mam tony i wiem juz jedno - ze bez treningu /jak w temacie/ - kazda daje efekt ale chwilowy. Aktualnie stosuje diete uniwersalna - czyli odzywianie po prostu "w granicach rozsadku" . Wiem co mnie "gubi" i po czym nabieram tluszczyku, ale wiem tez ze bez treningu - nigdy w dobrej formie nie bede ;) i wlasnie dlatego sie tu dzis zarejestrowalam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1165
bleee chciałem zastosować tą diete kapuścianą zaczełem od wczoraj i wczoraj skończyłem.Ochydna ta zupa kapuściana blee.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1292
co do tej zupy wydaje mi sie ze powinna byc dodatkiem w codziennym odżywianiu i bedzei git ja ją stosuje tylko z kapusty kiszonej czy kwaszonej nie wiem juz sama ale tez cwicze jakies 2 godziny tygodniowo aerobic takze zobaczymy rezultaty. pozdrawiam;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
Rezultaty po tej diecie są ale na jak długo i jakim kosztem.. Ta dieta wyniszcza organizm!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile wegli w diecie redukcyjnej?

Następny temat

Olej słonecznikowy+oliwa z oliwek

WHEY premium