SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i trening dla endomorfika z niedoczynnością

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 101
Cześć, chciałbym poprosić was o pomoc. Mam problem z nabraniem masy mięśniowej, dokładniej powiem tak, jestem endomorfikiem, z niedoczynnością tarczycy, chciałbym abyście pomogli mi stworzyć jakąś dietę na masę i trening, gdyż sam męczę się z tym od kilku tygodni i nic nie mogę zrobić. Ćwiczę w domu, mam ławkę( ma skos dodatni), modlitewnik, drążek do podciągania i oczywiście sztanga, gryf lekko łamany i sztangielki. Ćwiczę już sporo czasu i nie mam żadnych efektów, jedyne co to szybko nabieram masy tłuszczowej, niedawno skończyłem redukcję i chciałbym spróbować jeszcze raz zrobić masę mięśniową. Mam nadzieje że dacie rade mi pomóc. :) Moje parametry: Waga: 74 Wzrost: 173 Biceps: 35 Klatka: 100


Zmieniony przez - Mateusz5555 w dniu 2017-12-03 18:36:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699607
Wstaw swoją obecna diete wg schematu :
http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Hormony masz wynormowane , leki stosujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Forum tak nie działa, chcesz gotowca to musisz zapłacić n skorzystać z serwisu http://potreningu.pl/plan lub złapać kontakt z którymś z moderatorów co zajmuje się prowadzeniem osób.

Na forum mozemy Ci coś doradzić na podstawie tego co nam dasz do oceny, od podstaw nie układamy planów.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jesteś prowadzony przez endokrynologa?

Usługi układania planów żywieniowych są płatne.
Na forum służymy ogólną pomocą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Zacznij więc od wypełnienia ankiety działu podanej w linku wyżej. Od razu możesz też wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne:

http://potreningu.pl/articles/5255/zapotrzebowanie-kaloryczne-dla-wnikliwych-

Wklej również skany badań i opisz dokładnie swoją sytuację.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Włączenie imbiru do diety

Następny temat

Jaki olej najlepszy do smażenia potraw z kurczakiem.

WHEY premium