SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i trening

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Nie wiedzialem za bardzo do czego to sie kwalifikuje, bo w sumie jest tu wszystko.
Mam prosbe byscie ocenili moja diete i udzielili jakis wskazówek ))
Mianowicie zaczalem cykl na rzezbe. Cwicze 4 razy w tygodniu. Kazdy trenig sklada sie z ok 45-60 minut silowych i ok 40 areobowych (roweryk stacjonarny ) przy tetnie ok 130/min. W treningu silownym robie jedno cwiczenie na mase i 3 cwiczenia w superseriach po ok 12-15 powt. Brzuch cwicze przy kazdym trenigu po ok 6 serii do zmeczenia ( prawie ). Czuje skale jak napne ale jest tam jeszcze troche tluszczu i nic nie widac grrr.....
Przykladowy jadlospis:
- sniadanie
- 400ml mleka 1.5%
- 3 kromki chleba razowego
- ok 100 gr. sera bialego chudego.
- 0,5 grapefruita.
- ok. 30 gr. dzemu wisniowego slodzonego.
W ciagu dnia roznie w zalesnosci od zajec ( ale mniej wiecej jem co 3 - 4 godziny )-
- ryz 100 gr. i tunczyk 100 gr razem z przyprawami i ogorkiem.
- czasem owoce banany czy jablka po 1 szt
- zupa pomodorowa ( w barze mlecznym )
Po poludniu:
- 2 cale jajka - raz z tunczykiem raz wedlina(piers z indyka)
- 2 banany.
- 3 kromki chleba razowego
Po treningu odzywka weglowodano- bialkowa ( 60 WW i 40 B.) z mlekiem - razem ok 450 ml.
- na kolacje staram sie jeszcze juz mniej.Raz tunczyk, ser chudy, albo marchewka.
Trenuje ok 17-18 razem z areobami nawet do 2 h. Uzywam pasa wyszczylajacego i po miesiacu cwiczen na sucho zaczalem brac Hydroxycat. Nie zwiekszam dawek biore 6 tab/dzinnie bo slyszalem ze nie warto wiecej. Pozatym mam bardzo choleryczny temperament i czasem mnie ponosi. Przy Hydroxycat mialem czasem napady furii :((((. To nie bylo mile dla znajomych.
To tyle z grubsza.CO myslisz o tym wszystkim.Moze kupic sobie jeszcze zamiast posilkow bialko serwatki 3 kg.
Dzieki za odpowiedz ))

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Napiszcie mi jak wiecej ile to bedzie mialo kalorii?? Staram sie liczyc, ale nie wiem ile ma ta odzywka o ktorej wspomnialem. Mnie sie wydaje ze ok 500kcal ????

Ronnie

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mleko 0.5%!
Dzem, banany - won
Chleba tez nie za duzo - najlepiej raz dziennie
Dokup serwatke bierz przed snem.
Rano wrzuc owsianke. Kup HMB.
Wywal zoltka z jajek.

Jak masz jakies pytanie to wal.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115


Racja, żółtek powinieneś się pozbyć - przy codziennym jedzeniu jajek może zaszkodzić. Kumpel trafił do szpitala - powiedzieli mu, że to właśnie przez coś tam, co jest w żółtku jaj. Same białko jest ok.
POzdrowionka.

Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Nawet z dwoch jajeczek dziennie mam wyrzucic zoltko.
A co jecie zamiast chleba.Nie chce opierac calej diety na makaronie czy ryzu. Za duzo weglowodanow.
Zamawialiscie kiedys serwatke od kogos przez internet, adres znalazlem w Muscle czy Kulturystyce
[email protected] sprzedaje bialko serwatki
- 3 kg 66 zl
- 5 kg. 100 zl.
Jak sie to przyswaja. Ja po swojej odzywce male piardy wale non stop i to smierdzace.

Ronnie

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamow u Cybera. Jesli nie chcesz ani pieczywa, ani ryzu czy makaronu to zostaja warzywka Makaron mozesz zastapic ziemniaczkami, jesli sie upierasz ze tamtego nie chcesz. 250g pyr i bedzie dobrze.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
a obecna serwatka znajdująca sie w promocji? godna polecenia?

Qba

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta w Hitecu ??? Jak chcesz to mozesz kupic. Chyba nie jest zla skoro tyle osob sie skusilo.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po pierwsze kulbartek nie 'Mleko 0.5%!', a raczej Mleko 1.5% lub nawet 2%!
odsylam Cie do postu z 3 lutego 2002 wyslanego przez mistyk pt. 'mleko 1.5%'
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=18697&forum_id=10&t_orig=5778&forum_title=Od�ywianie&M=Fałsz&S=Prawda

ronnie mowisz 'co jecie zamiast chleba.Nie chce opierac calej diety na makaronie czy ryzu. Za duzo weglowodanow', najlepiej wyeliminuj ww proste, wystarczy ich tyle, co bedziesz zjadal, jak juz Ci sie bedzie wydawalo, ze je wyeliminowales, jedz ww jak najbardziej zlozone, czyli ryz brazowy, a jak ryzu i makaronu juz nie chcesz sprobuj kasze gryczana

co do zoltka, to ja wciagam jedno na dzien, z tym, ze ja robie mase, na Twoim miejscu posluchalbym kolegow i zrezygnowal z niego

a jesli mowa o serwatce z promocji, to kupilem juz 4 750g, bo tanio, a sa na wyczerpaniu
cholernie sie pieni (ale tak jak kiedys atomic zauwazyl mozna dodac cappucino i sie mniej pieni), a po drugie jest za bardzo slodka (pisalem juz o tym w https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=21195&forum_id=10&t_orig=1548&forum_title=Od�ywianie&M=Fałsz&S=Prawda)
)

pozdrawiam
manson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
a na ile starcza jedna puszka? ile opakowań kupić ich na początek?

Qba

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak na ile starcza? to zalezy ile na dzien jesz

kup sobie na razie jedna
a tak w ogole to policz na ile Ci starczy

mozesz kupic opakowanie 750g, 1500g juz sie skonczyly

pozdrawiam
manson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mansonique a co mu sie stanie jak bedzie pil 0.5% ???
Ludzie pija nawet zerowke ze mna na czele, i co ???

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wafle ryzowe i mleko

Następny temat

Najważniejsze zasady ...

WHEY premium