SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i rozpiska treningu na rzeźbę na profesjonalnej siłowni

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26590

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

83

Wzrost

176

Staż treningowy

5 miesięcy

Obwód pasa

96

Obwód klatki piersiowej

102

Obwód uda

57

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

siłownia, piłka nożna

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

bardzo dobry

Cel/problem/opis

rzeźba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54
Witam chciałbym zaczerpnąć troche inforamcji na temat diety na zrzucenie kilku kilogramów i wyrzeźbić mięśnie. Co musze jeść dokładnie codziennie, ile porcji, itp. mogę jeść wszystko byle by były efekty. Prosze o rozpiske ćwiczeń na rzeźbę wykonuję wszystkie partie ciała od nóg do barków ;)
3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3676
TUtak możemy ci pomóc, doradzić a nie podać na tacy. Trening ułożysz sobie dosyć łatwo- na rzeźbę więcej powtórzeń, mniejszy ciężar tutaj masz wszystkie ćwiczenia http://www.kulturystyka.pl/atlas/  .
3

Chcesz Miec Duże bice

Rób przysiady !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54
okej ale co moge jeść a co nie i w jakich ilosciach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Na rzeźbę jak wcześniej wspomnieli mniejszy ciężar, więcej powtórzeń, krótszy odstęp czasu pomiędzy seriami. Oblicz sobie twoje zapotrzebowanie kcal i utnij z niego z 500 kcal. Co powinieneś jeść,a czego nie znajdziesz w 10 wskazówkach żywieniowych. Użyj wyszukiwarki, a znajdziesz czego potrzebujesz;]
2

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12017 Napisanych postów 160346 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234093
ale my ci nie napiszemy co mozesz jesc i ile... to nie na tym polega. ty wiesz najlepiej co lubisz i co chcesz i bedziesz jadl, musisz sam cos ulozyc, jakas konstrukcje zywienia, ktora bedzie mozna podddac ocenie i popawce
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54
ale nie bardzo wiem co sie nadaje na diete
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4043
Poczytaj, w postach podwieszonych masz wszystko. Unikaj śmieciowego żarcia. Zdrowe, pełnowartościowe produkty.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54
Obliczając kalkulatorem wszyszło:
Współczynnik BMR 1994.11
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3439.84
Węglowodany 55% 1891.91kcal = 472.98gram
Białko 15%% 515.98kcal = 129gram
Tluszcz 30% 1031.95kcal = 114.66gram

Moze ktos powiedzieć na jakie produkty dokładnie mam patrzeć i liczyć węglowoany tłuczszcze biało jak mam to zrobić
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wysłałem Ci wyżej linki.
Masz podane kcal. ~3450kcal. Odejmij od tego dajmy na to 300 kcal. Wychodzi 3150kcal.
Daj sobie w diecie 2,5g białka na kg masy ciała, tłuszczy 1,2-1,5g a reszte węgli
Ale musisz czytać
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy plan i dieta

Następny temat

czy wystarczy

WHEY premium