SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i pamięć miesniowa,ogromne znaczenie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 568
Witam, nie bardzo wiedziałem gdzie założyć temat czy tu czy na dziale trening czy w galerii zdjęć. Temat pewnie już nieraz był wałkowany na forum więc jeśli się całkowicie powtarzam to temat do kasacji. W temacie chciałbym poruszyć na swoim przykładzie bardzo dużą wagę pamięci miesniowej i diety w procesie budowania sylwetki. Otóż mam już prawie 35 lat i kiedyś ćwiczyłem na silowni. Zbudowałem całkiem niezła sylwetke. Niestety przez zły stan zdrowia przestałem ćwiczyć na wiele lat i diety też nie trzymałem, niesamowicie poleciała masa miesniowa i zrobiłem się chudy jak patyk. Obecnie nie ćwiczę kompletnie w ogóle ale zacząłem trzymać dietę, dorzuciłem więcej białka i dobrych tłuszczy(to tak w skrócie)i jestem zdumiony jak sama zmiana diety wpłynęła na sylwetke. Przybyło mi niemal czystej masy mięśniowej z samej diety nie ćwicząc kompletnie. Prawdopodobnie zadziała pamięć miesniowa. Np. w bicepsie przybyło około 5 cm i pojawił się zarys klatki piersiowej. Temat pamięci miesniowej i diety jest znany ale nie przypuszczałem że to może mieć aż taka wagę że właściwie bez treningu a trzymając dietę mięśnie się same zaczęły odbudowywać. Do tematu załączam kilka zdjęć.





















Zmieniony przez - Aktywny83 w dniu 2018-06-14 05:39:17

Zmieniony przez - Aktywny83 w dniu 2018-06-14 05:40:02

Zmieniony przez - Aktywny83 w dniu 2018-06-14 05:40:44

Zmieniony przez - Aktywny83 w dniu 2018-06-14 05:41:10

Zmieniony przez - Aktywny83 w dniu 2018-06-14 05:41:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75932 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754288
Na pewno po części tak właśnie było. Jednak największy udział muszą mieć tutaj predyspozycje do kształtowania sylwetki. Większość osób by nie miała takich efektów. bez treningów siłowych. Nic, tylko się cieszyć.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Wiele rzeczy ma wpływ na sylwetkę. A genetyka oraz fizjologia ciała to jedne z istotniejszych. Mały procent ludzi jest stworzona do kulturystyki, i niestety osoby które nie mają predyspozycji nigdy nie będą kulturystami. Mogą wyglądać lepiej, ale nic ponadto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zmieniłeś sposób odżywiania, ale nie trenowałeś i zwiększyłeś masę mięśniową?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75932 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754288
Nic tylko leżeć, a mięśnie rosną
2

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Niesamowite
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136777
I Ty tak wyglądasz nie ćwicząc na siłowni? Jaka praca, jakiś inny sport?
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
A swistak siedzi i zawija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136777
Nie no, ja nie zarzucam kłamstwa, po prostu łapy wyglądają jak nadmuchane, są ładnie wyrzeźbione i nabite, natomiast tułów jakiś taki... wąski? wysuszony? Więc się zastanawiam co jest przyczyną, może specyfika pracy albo innej uprawianej aktywności

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 46
swietnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja makro

Następny temat

Dieta białkowo-tłuszczowa - proszę o radę

WHEY premium