SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i co dalej ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 415 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18388
Witam proszę o pomoc w zweryfikowaniu diety oraz podpowiedz co robić dalej tzn. redukować czy wejść na masę ?
W roku 2015 warzyłem 93 kg a na początku 2016 waga spadła do 65 kg w skutek silnej woli i nie racjonalnego podejścia do tematu.
Dietę wzorowałem na wykupionej wcześniej diecie dodam że 17 czerwca po 2tyg. urlopu moja waga wynosiła 73 kg a obwód tali 88cm
na dwa tygodnie puszczenie kompletnie hamulców a dieta była wysoko cukrowa .
Spożywane płyny: woda minimum 3l dziennie, herbata, kawa
Trening wykonuje o godzinie 9, pobudkę mam o godzinie 8 a średnia długość snu to 7,5h


Niektóre nazwy pojawiają się w języku niemieckim oraz w diecie nie podaję używanych przypraw i dodatków takich jak szczypior, młoda cebula, czosnek, pietruszka, koncentrat pomidorowy, proszek do pieczenia, sosy ostre i sojowe, ocet jabłkowy, Tarty ser twardy Italia z ALDI, słodziki

Płeć : mężczyzna
Wiek : 30
Waga : 70
Wzrost : 174
Obwód klatki : 98
Obwód ramienia : 28.5
Obwód talii : 83
Obwód uda : 53
Obwód łydki : 38.5
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 15% ?
Aktywność w ciągu dnia : praca średnio fizyczna, sporo chodzę dziennie do 20km
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia – FBW domowe warunki po treningu ABS z aplikacją Passion4Profession 8min, Planki 2.5minskakanka/bieganie 15min razem na trening poświęcam 2 do 2,5h
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, nie jadłem żadnych gotowych zawierających cukier od 17 czerwca tego roku
Cel : wyrzeźbiona sylwetka głównie brzuch
Ograniczenia żywieniowe : raczej brak
Stan zdrowia : zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia w wolnym czasie bieganie jazda na rowerze
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Allnutrition BCAA, Olimp Creatine Xplode, Olimp collaregen, Ostrovit Citrulline, SFD WPC Protein Plus, SFD Mass Activator, Allnutrition Vitaminall Vitamins&Minerals, Allnutrition Vitamin C Antioxidant, Allnutrition GABA, Magnez Forte +B6, Allnutrition Beta- Alanine Endurance Max, Olimp Thermo Speed Extreme ( od dłuższego czasu nie biorę czekając na odpowiedni czas )


Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak ale wątpię żeby były potrzebne
Stosowane wcześniej diety : redukcyjna ekonomiczna

Z góry dziękuję za pomoc :)


Niedziela mam z nią problemy ponieważ dużo czasu spędzam w domu i trudno jest mi o utrzymanie diety w tym dniu nie wszystko zostało dodane oraz nie wszystko zostało zjedzone
































Zmieniony przez - Kriso1987 w dniu 03.09.2017 15:06:30

Zmieniony przez - Kriso1987 w dniu 03.09.2017 15:08:53

Zmieniony przez - Kriso1987 w dniu 03.09.2017 15:10:35

Zmieniony przez - Kriso1987 w dniu 03.09.2017 15:25:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 415 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18388
blue_hope
Na przyszłość dobrze by było, jakbyś zdjęcia wstawił w pionowej pozycji i zestawił razem np. ze zdjęciem sprzed miesiąca, łatwiej się ocenia z prostą głową

Chciałbym tak dodać zdjęcie ale nie wiem jak to zrobić ?. Chce też się usprawiedliwić za ostatnią Twoja pomoc, której nie skomentowałem. Dziękuję za artykuł i pomysły produktów jednak po przeczytaniu stwierdziłem krótko stres i zły sen ponieważ dietę mam raczej dobra i składa się pewnie w 95% z zdrowej żywności.
















Zmieniony przez - Kriso1987 w dniu 27.03.2018 17:15:11

Zmieniony przez - Kriso1987 w dniu 27.03.2018 17:16:13

Jak to mówią dla chcącego nic trudnego . Zdjęcie i tak są z różnych perspektyw .

Zmieniony przez - Kriso1987 w dniu 27.03.2018 17:19:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Hej
Wrzuć proszę zdjęcie sylwetki do wglądu. Łatwiej będzie określić ile jest bf (w tym samym jaki cel obrać).
Ponad to, nie rozumiem tego, że nie podajesz w diecie sosów, przecieru itd (przecież to sporo dodatkowych kalorii).
Czy po tym nieracjonalnym jak piszesz żywieniu dokonałeś jakiś podstawowych badań? (Dobrze by było)
Zupełnie nie widzę powodu i potrzeby po co miałbyś trzaskać 3x w tyg. brzuch i to z aplikacją (która domniemam tylko same brzuchy w różnych pozycjach nakazuje) do FBW w jednym dniu, czy dwóch dodałabym po siłowym 2 ćwiczenia w 3 seriach np. Allachy, czy spięcia brzucha, można dodać plank x3 do max czasu i tyle nie ma co więcej męczyć brzucha.
Odżywka węglowodanowa na redukcji mija się z celem. Mógłbyś jakoś dodać historię do tego co wpisujesz (obcojęzyczne potrawy, czy artykuły spożywcze nie każdemu są znane i stratą czasu do każdego będzie, by tego szukać w googlach, jak wprowadzsz prosiłabym, byś coś napomknął co to )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Edit.: Wcześniej zdjęcie mi się nie wgrały, ja weszłabym na bilans zerowy na 2-3 tyg i później masa, nie redukowałabym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 415 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18388
Hafer Drink – mleko na bazie płatków owsianych z witaminami
Roggen Vollkornbrot – chleb żytni razowy
Kokosraspel – wiórki kokosowe
Harzer Roller – rodzaj sera dojżewającego
Polenta – mąka kukurydziana grubomielona
Ser Twarogowy Kaufland to taki ser trochę typu feta
Haferkleie – otręby owsiane
Seelachsfilet- dorsz czarny
Fasten Protein Drink – drink białkowy z Biedronki
Omega 3 Becel – olej z słonecznika, lnu i rzepaku
Cashewkerne – orzechy nerkowca
Albaoel – olej Rzepakowy z dodatkiem tłuszczów rybich
Butter Milch – mleko kwaśne
Agavendicksaft – syrof z agawy
Frischkaese – serek typu wiejski
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Kriso1987
Hafer Drink – mleko na bazie płatków owsianych z witaminami
Roggen Vollkornbrot – chleb żytni razowy
Kokosraspel – wiórki kokosowe
Harzer Roller – rodzaj sera dojżewającego
Polenta – mąka kukurydziana grubomielona
Ser Twarogowy Kaufland to taki ser trochę typu feta
Haferkleie – otręby owsiane
Seelachsfilet- dorsz czarny
Fasten Protein Drink – drink białkowy z Biedronki
Omega 3 Becel – olej z słonecznika, lnu i rzepaku
Cashewkerne – orzechy nerkowca
Albaoel – olej Rzepakowy z dodatkiem tłuszczów rybich
Butter Milch – mleko kwaśne
Agavendicksaft – syrof z agawy
Frischkaese – serek typu wiejski



Dziękuję, pomocna ściąga
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To reklama
Autorze - nie wiem w jakim celu stosujesz tak obszerną suplementację.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-09-03 16:27:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 415 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18388
Nie podaje tych rzeczy bo waga i tak spada to raz a dwa to są to śladowe ilości łyżka albo pół i to nie zawsze
Nie niestety nie robiłem żadnych badań ale planuje zrobić
Mój trening wygląda tak:Dzień 1
-Przysiady ze sztangą klasyczne 4x8
-Podciąganie na drążku 3x8
-Martwy ciąg 4x6-8
-Wyciskanie sztangi leżąc 4x12
-Wyciskanie hantli siedząc (mięśnie naramienne) 3x12
-Dipsy w wersji na triceps lub odwrotne pompki 3x8
-Uginanie przedramion ze sztangą 3x12
-Przyciąganie nóg do brzucha wisząc na drążku z obciążeniem 3x12
Dzień 2
-Przysiady ze sztangą klasyczne 4x8
-Podciąganie na drążku 3x8
-Martwy ciąg 4x8
-Wyciskanie sztangi leżąc 4x12
-Wyciskanie hantli siedząc (mięśnie naramienne) 3x12
-Dipsy w wersji na triceps lub odwrotne pompki 3x8
-Uginanie przedramion ze sztangą 3x12
-Przyciąganie nóg do brzucha wisząc na drążku z obciążeniem 3x12
Dzień 3
-Przysiady ze sztangą klasyczne 4x8
-Podciąganie na drążku 3x8
-Martwy ciąg 4x8
-Wyciskanie sztangi leżąc 4x12
-Wyciskanie hantli siedząc (mięśnie naramienne) 3x12
-Dipsy w wersji na triceps lub odwrotne pompki 3x8
-Uginanie przedramion ze sztangą 3x12
-Przyciąganie nóg do brzucha wisząc na drążku z obciążeniem 3x12
Dodatkowo dokładam jakieś ćwiczenia po tym robię ABS i skakanka albo bieg cóż robię tak żeby szybciej osiągnąć cel aczkolwiek pewnie robię to źle.

Co do odżywki węglowodanowej chciałem tak uzupełnić drobne straty po śnie przed treningiem pobudka o 8 trening zaczynam o 9

Co do posiłku o godzinie 18 "Placek" większość posiłków jem poza domem a ten właśnie wypada w pracy który jem w biegu i aktualnie nie mam pomysłu na coś lepszego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 415 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18388
Dudee ja też nie wiem :) ,a część pewnie odstawię. Co do GABA to dzięki temu normalnie się wysypiam. Wracajac krótko do zdjeć to przestawiają się w poziom :( Blue_hope co do wejścia na poziom zerowy na 2-3 tyg to po prostu przestane obcinac kalorie w dni nie treningowe i powinno być ok ?


Zmieniony przez - Kriso1987 w dniu 03.09.2017 16:43:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
TU łyżka, tam łyżka i robi się 300kcal dodatkowe

Jesteś teraz na 2400, https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html oblicz zapotrzebowanie raz jeszcze zobaczymy co wyjdzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rotowanie tłuszczami w weekend

Następny temat

kwestiaPodejscia -pytania

WHEY premium