SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i ćwiczynia przy.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1084
Cześć, czy kaloryka 2200kcl przy 92kg na 183cm(przytyłem 7kg ost.) bedzie odp. na redukcje? Czy jest możliwość po półtora roku przerwy od ćwiczeń, zrobić rekompozycję? nbieranie masy mięśniowej i chudnąć z tk. tłuszczowej ? patrząc z biologicznego punktu widzenia katabolizm i anabolizm moze zachodzić w tym samym czasie ale w osobnych komórkach, ale trzeba odpowiednio dostosować kalorykę i teraz sie w sumie zastanawiam jak to by zrobić, sprawdzić swoje zapotrzebowanie bez treningu = dzien wolny + 200kcl w dzień treningowy? zrobiłbym coś takiego, że jadłbym 200g białka z 90 g tł i reszta wegli + rotacja.
Nie wiem czy jest sens zaczynać, przygotowuje sie właśnie do matury i nie mam czasu, jedyne dni to piatek,sobota niedziela. wiem, ze sa treningi w których moge robić w ten sposób trening ale to jest raczej dla osób z wyższym stażem.
Zapomniałem dodać, że ćwiczę czasami 1/2x boks w tygodniu zależy czy mam czas. Co wy na to? opłaca mi sie w ogóle zaczynać? coś takiego byłoby możliwe? ostatni raz na siłowni byłem rok temu, a regularnie ćwiczyłem od września 2015 do maja 2016
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Witaj ,
Nie ma sensu . Lepiej obrać realny cel i do niego dążyć .
Zapotrzebowanie wyliczysz wg wzoru :
http://m.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1084
flex1976
Witaj ,
Nie ma sensu . Lepiej obrać realny cel i do niego dążyć .
Zapotrzebowanie wyliczysz wg wzoru :
http://m.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html


realnym celem będzie waga 78 do końca roku ? Myślę, że nawet szybciej bym ją zrobił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Tylko co Ci po tej wadze ? Szykujesz się do walki , chcesz się zmieścić w limicie wagowym ? Bo jeżeli zależy Ci na sylwetce to waga ogólna ciała jest drugorzędna .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Miarą efeków nie jest masa ciała a pomiary obwodów. Warto je wykonywać co 1-2 tygodnie rano na czczo i obserwować zmiany. Istotny będzie również wygląd sylwetki. Jednak to w dłuższej perspektywie czasu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1084
flex1976
Tylko co Ci po tej wadze ? Szykujesz się do walki , chcesz się zmieścić w limicie wagowym ? Bo jeżeli zależy Ci na sylwetce to waga ogólna ciała jest drugorzędna .


Nie szykuje, walczyłem w 1 i 2 kl. lo teraz w 3 matura i jak już będę walczył a mam plany na dosyć waleczny przyszły rok to po maturze ;]

No właśnie chciałbym zgubić trochę tego fatu z brzucha i boków, z twarzy tez lekko by sie przydało zejść ;] W sumie mogę ćwiczyć Niedziela,piątek... i jakiś jeszcze jeden dzień środa/czwartek więc 3x dni w tygodniu okey, rozpisałem sobie wczoraj kaloryke, tylko nie wiem czy 500kcl różnicy w rotacji to nie za dużo, po za tym tak się zastanawiam bo widziałem, jak wiele ludzi którzy wracali po długim czasie do siłowni gdzie wcześniej mało/wcale nie ćwiczyli chudli z 10-15kg i nabierali masy po prostu fajnie wyglądali, nie jakoś nie wiadomo jak ale widać było, że coś zbudowali i tak sie zastanawiam czy jakbym trzymał kcl. 2000dnt/2500dt to bym coś takiego zrobił? albo 2200dnt/2400dt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Przy Twojej aktywności to napewno za mało kalorii .
Oblicz jeszcze raz zapotrzebowanie wg wzoru :
https://www.sfd.pl/-t276436.html  
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Oblicz i wklej tutaj całość wyliczeń, których otrzymasz a nie tylko wynik.


Zmieniony przez - domer w dniu 2017-10-01 08:49:22

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Waga jest mało istotna - skup się na ogólnej kompozycji sylwetki. Zmiana obwodów, poprawa gęstości mięśni jak i kształtów, jędrności będzie tutaj podstawą. Pamiętaj, że chwilowa zmiana kilogramów na wadze może okazać się jedynie złudzeniem, a mianowicie szybkie przybieranie na masie może równać się ze sporym otłuszczaniem się, nie koniecznie z budową mięśni.

Oblicz swoje CPM z wyżej podanego wzoru.
Tak nawiasem pisząc to termin kaloryka nie oznacza tego samego co kalorie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta

Następny temat

Woda podskórna. Wasze opinie!

WHEY premium