SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dziewczyny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
Witam.
Moja dziewczyna chodzi ze mna na silownie. Boryka sie z problemem duzej wagi jak mowi od chwili gdy zaczela brac tabletki antykoncepcyjne.
Ma 175cm i wazy 75kg. Pracuje. Chcialem jej pomoc, ale jak powiedziala jak wyglada jej dzienna ilosc posilkow to zdurnialem. Wpisalem to w dziennik posilkow i nie wiem co dalej.

Sniadanie:
jajecznica z 2jaj + kromka chleba i troche masla

2sniadanie:
platki owsiane z 30gram + maly jogurt i owoc

obiad:
zupa badz salatka i mieso

podwieczorek:
owoc

kolacja:
kromka chleba + ser

oczywiscie tam gdzie sie da to dodaje warzywa

Mnie to wyszlo 1100kcal + obiad no to dajmy na to ze wychodzi 1700kcal. Co jest na -400kcal.
Mowi, ze jest najedzona i ciezko jej cos wiecej zmiescic. Bardzo niski poziom bialka, ale czy waga nie powinna spadac caly czas??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html wrzuć dietę i wtedy ocenimy

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
miedzy 3 a 4 posilkkiem dochodzi jablko i obiad(stolowka)

wychodzi 30/50/80 B/T/W + obiac, czyli 1600kcal

Obecnie kazalem jej jesc na kolacje serek wiejski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
Na bogato szkoda że jej kazałeś jeść ten serek. Wrzuć dietę w postaci

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

Wtedy będzie można coś poradzić

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
ale przeciez ja wam wszystko napisalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
Skoro wszystko napisałeś to poczekaj Cierpliwie aż ktoś Ci odpowie

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
to nie dieta, tym sobie tylko zaszkodzisz poczytaj podwieszone tematy, masz ilnki powyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Taki ubogi model żywienia niesie za sobą szereg negatywnych skutków w kontekście zdrowia.
To tak jakby ślepiec prowadził ślepca. Warto wziąć pod uwagi powyższe linki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
ZA MALO WSZYSTKIEGO!!! Zapraszamy do Ladies tam pomozemy. Mloda dziewczyna a do tego cwiczaca silowo nie maze ciagnac na takiej glodowce, to moze przyczynic sie do bardzo powaznych problemow. Nabial to nie najlepsze zrodlo bialka a ,,samotnny,, owoc na podwieczorek to nie pelnowartosciowy posilek

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
OK, przeniose do dzialu ladies
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla 15 latka.

Następny temat

Co sądzicie o diecie 1000Kcl?

Wiecej