SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dr Budwig - opis, zasady

temat działu:

Leksykon Diet

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42421

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 111 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3550
Ja też próbowałem pić go samego ale nie da rady. Mieszam go teraz z odżywką białkową smakową i ujdzie. Do sałatek na zimno też zabija smak poszczególnych warzyw, więc chyba pozostaje walnięcie kielicha 30 ml i zapominamy o sprawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18
Czy dieta niskokaloryczna jest odpowiednia dla mlodej dziewczyny i czy nie jest za bardzo drastyczna?Bo bardzo chciałabym schudnać z 10 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Kamila - chcesz skutecznie poprawić sylwetkę to polecam dział LADIES. Szefowe czynią tam cuda

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 640
....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 280
Tak jak ktoś tu już wspomniał, dieta dr Budwig ma bardzo wysoką skuteczność jeśli chodzi o leczenie nowotworów i inne schorzenia. Znam osobę z mojego otoczenia, która wyleczyła astmę oskrzelową, dzięki stosowaniu tej diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 76
Ale ma to jakoś potwierdzone, że dzięki tej diecie wyleczyła astme? Czy tylko tak się jej wydaje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 550 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10905
Mnie tam olej lniany smakuje, dużo lepszy od tranu.

"Ha! Mam młot Thora! - Czy teraz będę mógł rozmawiać z rybami?"
**********
[http://romb.org.pl] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1155
ja zacząłem stosować olej lniany od jakiegoś czasu - jem go albo z serkiem wiejskim + na oko 3/4 łyżki oleju lnianego. Czasami robię sobie pastę twaróg rozbijam, dodaję śmietany/jogurtu naturalnego, troszkę soli, jakieś warzywa np. pomidor, rzodkiewka, szczypiorek. Staram się jeść codziennie - zobaczymy jakie będą efekty, ale wątpię, żebym szybko je odczuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 273
Mi również sam smak oleju lnianego budwigowego nie za bardzo podchodzi. Jadam go przeważnie z tuńczykiem - puszka tuńczyka 120g + 10g oleju lnianego. Jak się dobrze wymiesza jest ok. Ponadto dodaje do sałatek, ale to robie taki sosik z tłuszczy, a mianowicie 10g lnianego, 10g oliwy + przyprawy (bazylia, oregano) i w smaku wychodzi całkiem całkiem. Jak macie jakieś pomysły na szersze zastosowanie to piszcie, z przyjemnością skorzystam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 582
Oleju lnianego nie powinno sie pić samego . Należy dodawać go do posiłku , gdyż wtedy jest lepsza przyswajalność ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta Diamondów - zasady, jadłospis

Następny temat

Dieta dr Lutza - zasady, jadłospis

Wiecej