SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny specjalistów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1048
Siema. Ułożyłem sobie diete, jestem ekto, waże 70 kg i 180 cm wzrostu. Mam na celu przybranie kilku kilogramów, ćwiczę na siłowni od pół roku regularnie(zaczynałem z 64 kg). Zaznaczam że będę wspomagał sie syropem na apetyt z apteki na recepte. Mam zamiar dojść do 80 kg. Prosze o rzetelne porady a nie pouczanie. Jeśli jest taka możliwość to może ktoś doradzić jak zbić i porozdzielać te posiłki żeby z 7 zrobić np. 5 albo 4 bo nie wiem czy bede dawał rade z czasem. Zapotrzebowanie mam na poziomie 3500 kcal/d






Zmieniony przez - Palto w dniu 2018-08-15 11:43:25

Zmieniony przez - Palto w dniu 2018-08-15 11:44:53

Cogito ergo sum

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Generalnie 7 posiłków to przesada. Małe posiłki, a częstsze utrudniają funkcjonowanie jak i nie sycą, w diecie do wyrzucenia produkty o wysokim stopniu przetworzenia, czyt: bułki, szynki, kiełbasy, jogurciki smakowe, makaron bezjajeczny, mielone mięso ( paczkowane ), dżem niskosłodzony, etc. Uszczuplił posiłki do 4-5. Pozycja po siłowni jest kompletnie bez sensu - nie potrzebujesz po treningu dużej ilości węgli i tłuszczu .. brakuje tam przede wszystkim białka .. które stanowi kluczową rolę. Dieta jest uboga odżywczo, brakuje różnokolorowych warzyw, owoców, źródeł omega-3 etc.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-08-18 12:36:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
A do tych 70kg dochodziłeś na jakiej kaloryczności? Masa szła czysto czy podlewało?
Generalnie 240g białka przy tej masie ciała to "lekkie" nieporozumienie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1048
podlewało własnie, wtedy jadłem co popadło tylko żeby jak najwięcej. Dlatego postanowiłem wziąć się za to z głową.

Cogito ergo sum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
A szacunkowa ilość kcal z tego jedzenia byle czego?
Moim zdaniem zdecydowanie dziwna decyzja o przyjętej kaloryczności i BTW. Liczyłeś je w ogóle, czy strzeliłeś na oko?
Jak liczyłeś wklej obliczenia.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1048
Szacowana na pewno ponad 3k kcal. Pytanie czy liczyłem zapotrzebowanie? liczyłem przy największym wysiłku fizycznym jak to możliwe ponieważ biegam codziennie rano i cwicze na siłowni, w dodatku jestem ekto. Wartości odżywcze dałem z górka ponieważ chce to modyfikować tak żeby wyszło w sam raz z pomocą kogoś kto się dobrze zna.

Cogito ergo sum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
syrop na recepte ?? uztwasz megace ? megalii ? jesli tak to podleje cie strasznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1048
bardzo mnie to ucieszy jak i rownież suche mięso, także wiem na co się pisze.

Cogito ergo sum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1048
.

Cogito ergo sum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Chyba nie do końca wiesz https://www.sfd.pl/megace,megalia_stosowanie_2017-t1159252.html 

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1048
w dalszym ciągu czekam na porady w sprawie diety..

Cogito ergo sum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1048
up

Cogito ergo sum

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcjia 90 kg dieta do sprawdzenia

Następny temat

Śniadanko

WHEY premium