SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny i pare innych pytań ;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1044
witam od jakiś dwóch tygodni odżywiam się według mojego mniemania zdrowo ;) i oto moja dieta proszę ją ocenić poprawić z krytykować co tam kto uważa wysłucham krytyki i przyjmę z pokorą dobre rady
7:00 kromka chleba razowego z cienką warstwą masła i np paroma plasterkami wędliny
10:00 dzień wcześniej przygotowany woreczek ryżu brązowego zmieszany z pokrojonymi dwoma jajkami łyżką oliwy z oliwek odrobiną soli i warzywami (najczęściej brokułami uwielbiam je ) jem tego połowę
13:00 druga połowa posiłku który mi pozostał
16:00 pierś z kurczaka czasem z ryżem brązowym warzywami sosem sojowym a czasem przygotowana z przyprawą do kebabu smażona na patelni teflonowej z łyżką oliwy z oliwek
20:00 50g twarogu z mlekiem lub jogurtem płatkami jęczmiennymi owsianymi i kukurydzianymi lub placek z twarogu do którego dodaję trochę białka z ostravi przepis znalazłem na forum

czy jest to dieta na masę czy na odchudzanie?? bo nic nie sprawdzałem poczytałem po prostu forum i skompletowałem sobie taki a nie inny plan posiłków
z innej beczki czy potrzebna mi redukcja czy raczej masa??
ważę 69-71kg (zależy kiedy się zważę) 177 cm wzrostu wiek 17lat aktualnie ćwiczę ACT który był tutaj bardzo zachwalany ćwiczę od 3x na tydzień od 3 tygodni
a o to moje fotki







Zmieniony przez - adamus22pl w dniu 2009-03-19 19:06:56

honor i miłość, ja pukam do Twych drzwi, czy jesteś moim bratem?czy otworzysz mi? :):):):):)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1044
mogę też te kanapki kompletnie wykluczyć ech nie myślałem że to co jem jest aż tak złe
to od teraz układam zupełnie nową dietę powiedzmy
6:30 mleko płatki +2 jajka
9:30 jabłko+słonecznik orzechy
12:30 jabłko+słonecznik orzechy
15:00 ryż brązowy warzywa pierś z kuraka
17:00 kromka chleba razowego z wędliną + jabłko
20:00 mleko twaróg + 2 łyżeczki oliwy
może być czy też nie za bardzo nigdy nie miałem do diet głowy zawsze coś nie tak ;/

honor i miłość, ja pukam do Twych drzwi, czy jesteś moim bratem?czy otworzysz mi? :):):):):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
witam

zalezy jakie masz cele ja bym masowal!
liczyles zapotrzebowanie kcal,rozklad BTW??

co do diety

7:00 kromka chleba razowego z cienką warstwą masła i np paroma plasterkami wędliny
daj tutaj platki owsiane,mleko/jogurt,jajka,pestki dyni,rodzyny/owoc


10:00 dzień wcześniej przygotowany woreczek ryżu brązowego zmieszany z pokrojonymi dwoma jajkami łyżką oliwy z oliwek odrobiną soli i warzywami (najczęściej brokułami uwielbiam je ) jem tego połowę
jedz wszystko

13:00 druga połowa posiłku który mi pozostał
zrob podobny tylko np. zamiast jaj daj mieso

16:00 pierś z kurczaka czasem z ryżem brązowym warzywami sosem sojowym a czasem przygotowana z przyprawą do kebabu smażona na patelni teflonowej z łyżką oliwy z oliwek
ok.

20:00 50g twarogu z mlekiem lub jogurtem płatkami jęczmiennymi owsianymi i kukurydzianymi lub placek z twarogu do którego dodaję trochę białka z ostravi przepis znalazłem na forum

potreningowy?daj np.ryz zwykly,piers z kurka,troche warzyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
"czy jest to dieta na masę czy na odchudzanie?? bo nic nie sprawdzałem poczytałem po prostu forum i skompletowałem sobie taki a nie inny plan posiłków "

jak nie wiesz jakie masz zapotrzebowanie to nie wiesz jaki masz cel a jak nie wiesz jaki masz cel i czy czasem jak ćwiczysz nie masz deficytu zamiast nadwyżki to kijowo

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1044
właśnie policzyłem moje zapotrzebowanie to 2016 kalorii a co do tego jedzenia o 7:00 to koniecznie muszę jeść płatki?? Bo bardzo lubię tą jedną kanapeczkę z rana sobie zjeść a co do całej porcji o 10 i 13 za bardzo nie dam rady bo jem w szkole ludzie się już na mnie dziwnie patrzą jak wcinam na przerwie widelcem ryż ale to mam gdzieś chodzi o to że musiał bym wtedy drugi pojemnik nieść a po połowie zjedzonego tego dania czuje się strasznie syty...
i pytanie dlaczego po treningu ryż zwykły słyszałem że jest mniej zdrowy ale ok jak mówisz tak zacznę go jeść

Zmieniony przez - adamus22pl w dniu 2009-03-19 20:06:32

honor i miłość, ja pukam do Twych drzwi, czy jesteś moim bratem?czy otworzysz mi? :):):):):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
jak cie stac na paraboliczny to jedz paraboliczny/brazowy

ale z tym ryzem to chodzi o stopien przetworzenia bialy jest bardziej przetworzony weic szybciej sie wchlonie,a po treningu trzeba wegle szybko wchlanialne

twoje zapotrzebowanie to bedzie oscylowac w granicach jak masa ok. 3500kcal

jak wstydzisz sie brac pojemnik z zarciem to bierz kanapki z chleba razowego,a kanapeczke z rana to jedza panienki na redukcji ty musisz dostarczyc mase wegli na sniadanie

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2009-03-19 21:20:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1044
skoro ekspert radzi masa to masa zresztą lubię moją dietę :D już sobie idę ugotować cycuszka na jutro rano ;) a możesz mi powiedzieć czy to jest odpowiednia ilość kalorii na masę ten poprawiony plan który mi podałeś??
PS: przyznaje się bez bicia że codziennie jem sobie jednego herbatnika w czekoladzie po prostu nie mogę się powstrzymać pozostało mi to z czasów kiedy warzyłem ponad 20kg więcej i byłem tłusty nie jest to chyba nic aż tak strasznego że mogło by i to zrujnować cały plan czy może jednak bo jeśli tak to zrezygnuję również z tej przyjemności

a i zapomniałem spytać tych kanapek to ile młócić o tej 10:00 i 13:00?? 2?? 4?? i mogą być z wędlinami??

Zmieniony przez - adamus22pl w dniu 2009-03-19 21:35:43

honor i miłość, ja pukam do Twych drzwi, czy jesteś moim bratem?czy otworzysz mi? :):):):):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
wez sobie przyjmij takie BTW: 2,5g 1,3g 5,5g jak masa by ne szla ew.podbij fat i wegle

co do tych kanapek to tak zeby wegle mniej wiecej rowno bylo rozlozone,najwiecej wegli na sniadanie i okolotreningowo mysle ze ze 2zlozone na 1posilek czyli ok.140g bedzie ok.do tego wkladaj mieso,twarog,warzywa,mozesz ugotowac jaja na twardo zawinac w folie i wziasc do tego orzechy czy pestki na zagryche i git

rozpisz ladnie cala dietke i zobaczymy,od herbatnika nie umrzesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1044
oczywiście sogacz ci już dawno poleciał za rzetelne wskazówki ;)
ale mam jeszcze dwa pytania a nie chce zakładać nowego tematu...
czy ta dieta na masę z której właśnie korzystam pozwoli mi wykształcić przy odpowiednich ćwiczeniach kaloryferek na lato bo wydaje mi się że jeszcze trochę sadełka mam na brzuchu i mięśnie pod nim nie będą po prostu widoczne czy może jednak uda mi się to spalić w trakcie ćwiczeń niezależnie od diety dodam że zacząłem stosować interwały w dni bez siłowni ale wiadomo to jest zależne od pogody chociaż teraz jak się zastanawiam to mógł bym na te 20 min skoczyć na siłownie i pobiegać na bieżni??

honor i miłość, ja pukam do Twych drzwi, czy jesteś moim bratem?czy otworzysz mi? :):):):):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
co do kaloryfera to kwestia odzywiania na masie przy takiej ilosci kcal to kaloryfer da sie zrobic ale brzuch tez bedzie spory,interwaly bym sobie na twoim miejscu darowal bo tak to masy nie zrobisz a jakims klocem nie jestes,zrob konkretna mase i wtedy sie wytniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1044
ok jak zawsze posłucham rady eksperta jeszcze raz wielkie dzięki

honor i miłość, ja pukam do Twych drzwi, czy jesteś moim bratem?czy otworzysz mi? :):):):):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
J/w, kaloryfer możesz mieć
Np. ja cały czas masuję i robię ćwiczenia na brzuch [aktualnie a6w], i się powoli odsłaniają
Pozdro

> Per aspera ad astra <

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna - ocena

Następny temat

HIIT + ćwiczenia. Ile jeść?

WHEY premium