SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Dieta do oceny ektomorfik 56kg

Wysłana -
Witam, chciałbym byście ocenili moją diete, oraz odrazu napisali co jest do poprawek.
Dieta rzecz jasna na mase.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jeszcze jakbyś tą dietę wkleił do oceny to by było super
Wysłana -
Wrzuć dietę w ten sposób: http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html wraz z pełną ankietą z działu.
Wysłana -
Ciężko ocenić dietę nie widząc jej.
Wysłana -
Prosze bardzo.

Zmieniony przez - ceigelx w dniu 2018-03-15 22:28:42
Wysłana -
Orzechy ziemne i wędliny do eliminaji. Daj mięso i ewentualnie migdały, nerkowce, czy jakieś orzechy.
Wysłana -
http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html daj pełną ankietę, nie wiadomo dla kogo ta dieta. W dole linku - kopiuj/wklej.
Wysłana -
Zawsze mnie zastanawiają takie posiłki w dietach jak np. u Ciebie ostatni:

Twaróg, makaron i miód. Czy naprawdę jesteś w stanie jeść coś tak suchego i w takim połączeniu? Zakładając, że makro wszędzie się zgadza to jest to pewnie spoko, ale ja osobiście nie potrafiłbym tak jeść, a planując dietę należy pamiętać, że to nie ma być plan na tydzień czy na dwa, ale najlepiej na stałe.

Zmieniony przez - Piaskowy w dniu 2018-03-16 10:18:35
Wysłana -
Ja tam lubie makaron z serem i miodem Oczywiście od czasu do czasu, nie jako stały element diety. Nie każdy ma 'udziwnione" kubki smakowe, ja tam sam twaróg z makaronem nawet wszamam. Ot. Każdy lubi coś innego, oczywiście weole pobawić się w kuchni, niż jesć takie suchary, ale czas - jest smak.
Wysłana -
Piaskowy
Zawsze mnie zastanawiają takie posiłki w dietach jak np. u Ciebie ostatni:

Twaróg, makaron i miód. Czy naprawdę jesteś w stanie jeść coś tak suchego i w takim połączeniu? Zakładając, że makro wszędzie się zgadza to jest to pewnie spoko, ale ja osobiście nie potrafiłbym tak jeść, a planując dietę należy pamiętać, że to nie ma być plan na tydzień czy na dwa, ale najlepiej na stałe.

To jeszcze nic, nie ma to jak tuńczyk zmiksowany z colą albo wątróbka z ryżem

Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-03-16 10:29:59
Wysłana -
No niestety, chyba głównym powodem, że ludzie nie wytrzymują stosowania diety dłużej niż kilka dni jest to, że jedzą monotonnie, sucho i niesmacznie..
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź