SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny ektomorfik 56kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 400
Piaskowy
Zawsze mnie zastanawiają takie posiłki w dietach jak np. u Ciebie ostatni:

Twaróg, makaron i miód. Czy naprawdę jesteś w stanie jeść coś tak suchego i w takim połączeniu? Zakładając, że makro wszędzie się zgadza to jest to pewnie spoko, ale ja osobiście nie potrafiłbym tak jeść, a planując dietę należy pamiętać, że to nie ma być plan na tydzień czy na dwa, ale najlepiej na stałe.



Zmieniony przez - Piaskowy w dniu 2018-03-16 10:18:35


Powiem Ci że takie połączenie według mnie jest bardzo dobre, próbowałem z samym makaronem i twarogiem ale nie da się zjeśc, po dodaniu miodu jest bosko.

Okej, czyli szynke wyeliminować, ale czym ją mogę zastąpic? Może plasterki własnej upieczonej piersi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16001
Skoro Ci pasuje to spoko ;) ja bym nie dał rady, ale ogólnie nie jadam nic na słodko i nie lubię suchych dań.

Każde mięso, które sam przygotujesz jest ok.


Zmieniony przez - Piaskowy w dniu 2018-03-16 18:55:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Upiecz sobie schab, szynkę, itp.

https://www.sfd.pl/BIAŁKO,_jakie_wybrać_Z_czego_czerpać_-t1135440.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 76 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4962
Ja np. lubie podgrzać na teflonie ryż z białym serem i wbić sobie do tego jakieś jajko :D


Zmień sobie twaróg chudy na półtłusty, bo ma więcej wartości odżywczych.
Ja szynki nie jem, przygotowuje sobie schab jakiś albo karkówkę, bo nie jest drogo, a ładnie zgrywa się z makro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybkie pytanie

Wiecej