SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny - pytania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4
Witam pisze z prośba o pomoc w ustaleniu mojej diety na masę. Co moge ująć co dodać a co wogole wyrzucić z diety.



Płeć : mężczyzna
Wiek : 22
Waga : 70,5
Wzrost : 183
Obwód klatki : 100
Obwód ramienia : 30
Obwód talii : 75
Obwód uda : 53
Obwód łydki : 36
Mierzony rano na czczo
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 16-19%
Aktywność w ciągu dnia : praca fizyczna 6x w tygodniu 8h.
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, 1-2x w tyg basen Ok 30-40 basenów przez 30-40 minut
Odżywianie : zdrowe
Cel : nabranie masy mięśniowej
Ograniczenia żywieniowe : raczej brak
Stan zdrowia : dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia basen
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Żadne
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana

Praca fizyczna 3-zmianowa .
1 zmiana - 6:00-14:00
2 zmiana - 14:00-22:00
3 zmiana - 22:00-06:00
stąd potrzeba 3 wariantów godzin spożywania posiłków








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Bardzo mało.
Ja bym jeszcze zwróciła uwagę na stopień przetworzenia produktów - znowu wracam do szynki z Biedry, bo mam wrażenie, ze korniszony, ketchupy itd. "łykasz" bez refleksji. Nie chodzi mi o to, ze to jakieś niedopuszczalne dodatki - od czasu do czasu jasne - ale coś mi mówi, że na stopień przetworzenia powinieneś zwrócic uwagę... Taka babska intuicja:)
Podarowałabym sobie rodzynki - wiórki lepsze, już chyba nawet śliwki suszone, daktyle, morele mają więcej składników odżywczych - minerały- niż rodzynki. Ale to też tak na zasadzie, ze gdybys chciał lepiej to...


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-06-11 14:10:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
bialko stanowczo w dol, obniz do okolo 160g dziennie i wstaw jeszcze raz

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4
W takim razie niebawem wstawiam poprawki
Poniżej zamieszczam też sylwetkę oraz suplementy które miałbym zamówić. Czy kreta i bcaa potrzebne ?
Prosił bym też o ocenę BF









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Biało to wystarczy 140 g. Jeżeli budżet Ci pozwala to możesz brac taki zestaw , choć Bcaa tutaj będzie zbędne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
flex1976
Biało to wystarczy 140 g. Jeżeli budżet Ci pozwala to możesz brac taki zestaw , choć Bcaa tutaj będzie zbędne


ja wiem, ale zeby ten talerz jakos wygladal to niech ma te 160g,a i tak roznicy to zadnej nie zrobi

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4
Wstawiam poprawkę do oceny.
Zapotrzebowanie zerowe mam 3080

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Oliwa z oliwek i orzechy nie są jedynymi źródłami tłuszczów. Masz spory wybór, np. ryby, olej kokosowy, masło, wieprzowina. Gainer zbędny. Zamiast niego bardziej funkcjonalna będzie odzywka bialkowa. Zamiast bcaa: magnez, omega 3 i wit. D3.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4
zmieniłem plan pod WPC i mam 3 warianty obiadowe (kura,wieprz,ryba. nadwyżka kaloryczna wypada 200-230kcal.
Proszę o rzucenie okiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4
png







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
chudy ser twarogowy to kiepski wybór, daj chociaż półtłusty. Szynka z biedronki? Banan to nie jest pozycja obowiązkowa - masz teraz tyle sezonowych owoców. A warzywa? Bo 100 g pomidora i mały brokułek to słabo.





Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-06-11 09:50:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4
Warzywa i owoce miały by być zmieniane i dorzucane. Ryż zamieniałbym z kaszą i ziemniakami. Mięso tak jak wyżej, trzy opcje. oliwa na olej kokosowy, orzechy włoskie-migdały. Bliżej celu ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dlaczego wycofano ze sprzedazy sproszkowany blonnik Marchwiowy?

Następny temat

Ile naturalnie traci się mięśni przy redukcji

WHEY premium