SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny - masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 342
Siemanko, pisze dziś z prośbą o ocenę mojej diety której celem jest nabranie masy mięśniowej. Trening siłowy odbywam 4 razy w tygodniu + czasami w dni nietreningowe trafi się jakaś inna aktywność fizyczna...

Waga: 76
Wzrost: 179
Aktywność fizyczna: intensywna

Oto co przygotowałem:

*Jeżeli chodzi o śniadanie to jest to omlet do którego podałem wszystkie składniki, a tran biorę na czczo a nie jako składnik omleta.




Zmieniony przez - Klejn0t w dniu 2013-01-30 15:41:00

Zmieniony przez - Klejn0t w dniu 2013-01-30 15:54:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
sporo kalorii. liczyles ile potrzebujesz? bialka tez duzo, tluszczy tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 342
zapotrzebowanie to około 3400 - 3500 kcal a starałem się oprzeć dietę na 3 źródłach białka + długim białku na sen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
rozumiem ze 3500 zeby utrzymac mase. mysle ze skok na 4300 jest za duzy. ogranicz bialko i troche tluszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 342
to na nabranie skok o 400 będzie dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 252 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12283
Jeśli jest to Twój początek... to nie rób aż takiego dużego "skoku".Jeśli zapotrzebowanie masz na te 3500kcal dziennie to daj z 3700/800 i musisz obserwować jeśli za bardzo Cię obleje nie no to zmniejszysz jeśli nie będziesz rosnąć to zwiększysz.Proste.
Co do białek to musisz zmniejszyć 3,4g/kg to znacznie za dużo.Optymalnie jest to 2/2,5 na kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
na noc mozesz mniej sera. miesa po 150g. na sniadanie wydaje mi sie ze bierzesz 4 jajka, wez 3. orzechow mniej na sniadanie. na noc w ogole. mozesz te migdaly na zmiane z orzechami na sniadanie jesc. nie dosc ze obnizysz kalorycznosc to troche kasy zaoszczedzisz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 252 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12283
No i ma się rozumieć,że w dni nie treningowe z kcal z chodzisz w dół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 342
Poprawiłem trochę i jak teraz oceniacie?
Białko ograniczyłem 2,64 na kilogram masy ciała
i kalorie z nadwyżką niecałych 300 kalorii.
A te dni nietreningowe to kaloryczność utrzymać mam na poziomie zapotrzebowania czyli 3500?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
juz lepiej to wyglada. powiem szczerze ze ja bym codziennie staral sie jesc ta sama ilosc kalorii. tutaj jednak z tego co wiem ludzie roznie robia. musisz na sobie zaobserwowac efekty bo na 100% nikt Ci nie powie co wyjdzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 252 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12283
Opowiadasz.... wiadomo że masz zmniejszyć kalorie,gdyż iż ach tylu nie potrzebujesz(aktywność fizyczna jest zmneijszana więc nie ma co palić)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta żeby przybrać coś :D

Następny temat

dieta redukcyjna + zbicie cholesterolu

WHEY premium