SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Dieta do oceny

Wysłana -
zazwyczaj jem w taki sposób proszę o opinie i sugestie co do zmian w diecie cel to redukcja tłuszczu z brzucha

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Mało, jałowo, za dużo nabiału. Żadnych świeżych warzyw i owoców. Olej rzepakowy uniwersalny - do wywalenia.

W 1 i 3 posiłku nie ma pełnowartościowego białka.
Wysłana -
1 Myślałem że olej rzepakowy jest zdrowym olejem, dużo kwasów tłuszczowych nienasyconych więc jaki zdrowszy zamiennik?
2 Na śniadanie i kolacje też mam jesć mieso? bo jak inaczej te pełnowartościowe białko dodać?
3 Jak zamiast mleka do płatków będe lał wode to lepiej?

Zmieniony przez - xssdfd57 w dniu 2018-05-09 21:50:07
Wysłana -
1 Na pewno nie uniwersalny jak już to tłoczony na zimno nierafinowany
2 nie musi być to mięso jest wiele innych produktów np jak jajka
3 te 200 ml można dać
Wysłana -
Dzięki za rade z tym pełnowartościowym białkiem, będe teraz to uwzględniał przy sniadaniu i kolacji
a co do oleju rzepakowego to przeczytałem że jest bardzo zdrowy? więc jest to nieprawda? podaje link
https://www.pokochajolejrzepakowy.eu/moda-olej-rzepakowy-tloczony-zimno-jednak-mozna-go-stosowac-wszystkiego/

Zmieniony przez - xssdfd57 w dniu 2018-05-09 23:00:51
Wysłana -
Meżczyzna
69.0 kg
BF%
15%
OBWÓD BICEPSA
31.0 cm
OBWÓD BIODER
96.0 cm
OBWÓD KLATKI
103.0 cm
OBWÓD ŁYDKI
37.0 cm
OBWÓD PASA
84.0 cm
OBWÓD PRZEDRAMIENIA
27.0 cm
OBWÓD UDA
53.0 cm
Wysłana -
Olej rzepakowy tłoczony na zimno nadaje się tylko do sałatek. Faktycznie, Twoja dieta jest mocno wyjałowiona pod katem odżywczym, występują niedobory na poziomie wielu witamin i minerałów. Trzeba zrewidować Twój system żywienia od podstaw, poza tym masz głodowe ilości kalorii jak i zbyt niską podaż białka.
Wysłana -
Jak będziesz używał tłocziny na ziemno nierafinowany, kupiony w ciemnych butelkach a nie plastkiu typu kujawski to będzie ok
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź