SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80
Witam. Mam prawie 15 lat, 180/184 cm wzrostu i wagę... Sporą. Chciał bym schudnąć. Chodzę na siłownie (3 razy w tygodniu) i stosuję ćwiczenia jakie mi podał trener z siłowni. I ułożyłem sobie dietkę. Trenuje dopiero 3 tygodnie, czas na zmianę treningu. Prosił bym o ocenę treningu i diety.
Dieta:

1 posiłek.
Płatki kukurydziane + mleko + suszone rodzynki/orzechy + kanapki z chlebem razowym i twarogiem pół tłustym + ok. 100g otrębów + łyżka oliwy z oliwek. / Jajecznica + kukurydza konserwowa + kanapki z chlebem razowym i twarogiem pół tłustym + ok. 100g otrębów + łyżka oliwy z oliwek.

2 posiłek.
Chleb razowy + filet z kurczaka/gotowane jajka + warzywa.

3 posiłek.
chude mięso/ser chudy/białka jaj + kaszę/ryż/ziemniaki

4 posiłek.
chude mięso/ser chudy/białka jaj + kaszę/ryż/ziemniaki

5 posiłek.
Tuńczyk + twaróg pół tłusty + oliwa z oliwek / Jaja kurze + twaróg pół tłusty + oliwa z oliwek

Trening:

> poniedziałek klatka
> -wyciskanie sztagi leżąc 4 serie po 12 pow.
> -rozpiętki na sosie 4/12
> baterflaj 4/12
> biceps podnosząc sztangę łamana 3/12
> hantle 3/12
> atlas 3/12
> brzuch
>
> wtorek
> barki wyciskanie hantli na ławce 4/12
> -podnoszenie oburącz bokiem 4/12
> -podnoszeni oburącz przadoem3/12
> -kaptury 4/12
> rowerek 40min
> brzuch
>
> Czwartek plecy
> -podciąganie hantla do klatki 4/12
> -podciąganie wyciągu do klatki 4-12
> -podciąganie na atlasie za głowę 3/12
> nogi - przysiady 5/12
> rowerek 40min
> brzuch

Tylko mi nie mówcie że jestem za młody itp, już zdecydowałem. Jak ćwiczyć brzuch? Brzuszki? A może zostawić brzuch, i w domu będę robił te ćwiczenia "waydera" czy jak to tam? Co do diety proszę o poprawki. Może jakieś preparaty, suplementy? (spalacz). Chciał bym schudnąć parę kg i uwidocznić mięśnie (jak schudnę to trochę sie uwidocznią :] ). Po jakim czasie mogę sie spodziewać efektów? Dziękuje serdecznie i czekam na odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tuczy nadmiar kcal i nieodpowiednie odżywianie.
Sól odstaw. Sosy wywal, chyba że robisz sam w domu.
Od czasu do czasu można sobie polać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj.
Ile ważysz?
Płatki kukurydziane wywal a daj płatki owsiane, najlepiej górskie.
2 posiłek domyślam się że masz w szkole, smaruj masłem.
Nie napisałeś kiedy trening. Jednak wygląda to tak że po treningu jesz ryż biały/ziemniaki czyli produkty węglowodanowe o wyższym IG.
A przed treningiem i w ciągu dnia produkty węglowodanowe mało przetworzone - czyli te o IG wysokim.
Kup sobie jeszcze tran i pij 2x5ml.
Urozmaicaj dietę, jak masz ochotę na cukierka to nie odmawiaj sobie
A6w odstaw a brzuch ćwicz kilka razy w tygodniu i starczy. Są różne sposoby na brzuch. Zobacz chociażby w atlasie www.kulturystyka.pl/atlas/ i dobierz jakieś do siebie.
Suplementy jako dodatek: witaminy etc. Spalacze sobie odstaw.
Nie da się powiedzieć po jakim czasie będziesz widział efekty. Pomyśl jeszcze nad włączeniem aerobów/HIIT'a do planu treningowego. Odnośnie treningu na siłce nie pomogę Ci za bardzo, zajrzyj do działu trening dla początkujących tam Ci pomogą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80
Ważę ok. 80kg. 1 posiłek to śniadanie, 2 posiłek spożywam w szkole, 3 przed treningiem, 4 po treningu, 5 godzinkę przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80
Czyli dodam to masło do kanapek i po za tym jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1544
Haha, czleniu. 80 kg przy 184 cm. Rzeczywiscie jestes spasiony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2021
No jak na 14-15 latka to chyba jednak troche za duzo, nawet przy tym ~180cm... Zreszta, moze spora czesc jego wagi to fat i nic dziwnego ze chce troche zrzucic. Pamietam jak w wieku 16 lat bodajze wazylem 80-82kg a wygladalem okropnie (praktycznie sam fat, miesni tyle co nic), niestety dlugotrwale problemy zdrowotne i zwiazany z tym tryb zycia zrobily swoje.

Empty your mind, be formless, shapeless — like water. (c) Bruce Lee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
koniu, 15 lat przed redukcją





Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-02-28 23:20:48

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80
Nie no, aż tak źle nie jest... Nie mam bebecha takiego kulastego, tylko po prostu trochę za dużo tłuszczu tu i tam... Tak że dieta ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Płatki kukurydziane całkiem wywal. Są niewarte uwagi.
Ziemniaki mają wysokie IG to jedz je tylko po treningu.
Mało masz tłuszczy. Kup tran.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80
Mam prośbę, mógł byś mi po prostu skopiować moją dietę i ją po prostu poprawić? Było by mi łatwiej, i kiedy pić ten tran?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Między którymi posiłkami masz trening?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase dla kobiety

Następny temat

Dieta na mase do oceny !!! Prosze o szybka ocene

WHEY premium