sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Dieta do oceny, zastrzyk kalorii potem lekkie schodzenie

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 24
Płeć mężczyzna
Cel masa
Waga 91
Wzrost 178
Poziom bf (zdjęcie poglądowe)
Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?) praca można powiedzieć, że fizyczna i codzienny trening
Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni) siłownia, interwały, staż 7 lat
Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie na redukcji miałem 2000kalori ze 105kg spadło do 83 i bf był bardzo niski
Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie) Wszystko okej, badania okresowe były jak najbardziej ok
Stosowana lub planowana suplementacja białko, bcaa, wit c, wit b12, omega
Wysłana -
Witam, chciałbym prosić o ocenę mojej diety, będzie te okres lekkiego zmasowania po paru tugodniach planuje zejśc z kaloriami ale na dzien dzisiejszy wyglada to tak: Co zmienić co dodac, coś wywalić? O każdą opinie będę wdzięczny :)

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Daj jakies dane o sobie bo nawet nic nie wiadomo np jaka waga,jakie zapotrzebowanie kcal itd

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-06-15 12:45:53
Wysłana -
http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html wrzuć ankietę
Wysłana -
I jak będziesz poprawiał zrzut diety - do wywalenia płatki kukurydziane, no i najważniejsze - wpisujesz podukty - nie dania - czyli jaja kurze a nie jajecznica, Nie piers pieczona dulano - bo to chyba akurat jest jakaś wędlina - tylko "mieso z piersi kurczaka", tak samo mięso z piersi, anie filet gotowany, ważone przed obróbką bo tak masz przekłamane makro.
Wysłana -
do zrzutu daj produkty przed obróbką termiczną
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź