SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do kreatyny????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 231 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2753
siemka
jak byscie mogli to podajcie mi najlepszą diete do kreatyny poniewaz zakupilem sobie creatine mega caps 300 tabletek dextro juce 1500g(zaniedlugo bedzie drugie bo pierwsze juz sie konczy) i trec taurine 900. Podajcie mi dietke do kretki poniewaz czytalem ze bez stosowania diety podczas cyklu sa slabe efekty i nawet spadki... jak byscie mogli to podajcie mi dietke a jeszcze chcialbym dodac zeby sie skladala z zeczy dostepnych w domu...z gory dziekuje:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
nikt Ci takiej diety nie poda.(wiesz...nawet nie czytałem twojego pytania do kona wystarczyo mi "podajcie diete do ktreatyny"
NAJPIERW DIETA POZNIEJ TRENING NASTEPNIE NASTAWIENIE PSYCH I NA KONCU SZARYM SUPLE.
dobranoc.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154


Uloz kolego diete, skorzystaj z podwieszonych postow i wklej ja tutaj...

PS Nofatuk co Ty robsiz w srodku nocy na SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
Nikt ci diety nie poda, ani nie ulozy, sam sobie musisz poradzic Przeczytaj tematy podwieszone a napewno dasz rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Dieta do kreatyny, czy kreatyna do diety?

Zapraszam do podwieszonego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
https://www.sfd.pl/Suplementy_czy_dieta_-_co_ważniejsze_-t320226.html

Zapraszam.

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
hehe xeran nie uwierzysz ale wrociłem z imprezy i kompletni nie chciało mi sie spac:P Spokojnie spokojnie...impreza bez alk;) ale ta kawa mnie zniszczyła(bezsennością):)
pzdr:)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy tak właśnie powinna wyglądać dieta redukcyjna?

Następny temat

Czy warto jeść masło orzechowe ??

WHEY premium