SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla początkującego

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36
Witam! Jestem nowy i ogolnie od 2 tygodni zacząłem przygode z siłownią i dietą. Jestem średniej budowy ważę 69,2kg na 175cm wzrostu. Mam 16 lat. Tak wiem, że to nie czas na odchudzanie itp. bo organizm się rozwija. Jestem tego świadomy. Jednakże nie chce się pozbywać kosmicznej liczby kilogramów. W planie mam zamiar zrzucić 6-8 kilogramów w ciągu dwóch miesięcy. Mam motywacje i wiem, że jest to wykonalne. Prosiłbym o ewentualne podpowiedzi, przykłady diet. Wyrzekłem się słodyczy. Ale chciałbym się dowiedzieć co kiedy jeść. Co przed treningiem, a co po. Chodzę rano naczczo na aeroby po 50 min. Wiem, że jest coś takiego jak spalacze jednak uważam to za ostateczność.
Z góry dziękuję i pozdrawiam. Paweł.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
Proponował bym dział Junior SFD

https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2013-06-23 18:00:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT, endomorfik, rekompozycja

Następny temat

IF redukcja pomoc w ułożeniu jadłospisu

Wiecej