SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla kobiety do sprawdzenia, podpowiedz? Okres!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17301
WG kalkulatora:


WSKAŹNIK BMR
1464 kcal
ABY UTRZYMAĆ WAGĘ
2013 kcal


Waga: 65
Wzrost: 157
Wiek: 22
Nie cwiczy na silowni(i nie ma zamiaru), 3x w tyg jakis rower 30minut.

Rozpisalem jej diete(podobna tylko wiecej tluszczy, ktore obecnie obcialem) i kalorii bylo okolo 1900(2tyg pozniej obcialem o plus minus 200kcal)

Obecnie 1700 kcal

Dieta:
#1
3 jajka
50g boczku
10g olej kokosowy

#2
50g ryz
120g mieso mielone

#3
50g ryz
120g mieso mielone

#4
80g platki owsiane
30g wpc
10g olej kokosowy

+ 1 jabłko między 2 a 4 posiłkiem(aka przekąska)

suma:
~1700kcal, 120g bialko, 140g wegle, 70g tluszcze

Oczywiscie ma zamienniki tak aby sie b/t/w zgadzalo.

Niestety waga nie leci, poleciało 1kg i co teraz?

Zaznaczam ze obecnie ma ona okres(nie wiem czy to ma jakis wplyw ale zapewne ma).
Wiem, ze lustro to wyznacznik ale weź przemów kobiecie(sama mowi ze jest lepiej).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
A jakieś choroby?? Nic o tym nie pisałeś a może być istotne przy redukcji??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17301
Nie ma zadnych, badania tarczycowe w normie.
Ciekawi mnie czy jednak nie za duzo tego bialka, bo to w koncu 2g/1kg
Moze zmniejszyc ilosc bialka, a zwiekszyc weglowodany aby nakrecic tarczyce?



Zmieniony przez - EstetykaToPodstawa w dniu 2017-03-29 10:15:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
A jaka byla dieta i kaloryka wczesniej. W diecie nie powinno byc samych tl nasyconych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17301
Wczesniej było podobnie tylko wiecej oleju kokosowego(20g wiecej, co dawało plus minus te 200kalorii które obciąłem).
Tzn tak jak pisałem, ma ona zamienniki np. 2 i 3 posiłku zamiast mięsa mielonego, ma kurczaka + olej kokosowy.
Chodziło mi tylko o pokazanie podobieństwa tutaj.

Wczesniejsza(przed rozpisaniem) dieta, to w sumie brak diety i jedzenie nawet 1 posiłku aka czekolady.
Temu tez dałem wiecej kalorii aby troche "rozpedzic" ten metabolizm.



Zmieniony przez - EstetykaToPodstawa w dniu 2017-03-29 10:21:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Ok, ale tam masz same tluszcze nasycone czy koko czy karkowka, boczek, jajka, Pomysl o udziale omega 6 w takiej diecie z miesa. Lepiej dac ta kure czy indyka czy inne chude mieso i oliwe dobra. Tluszcze tez powinny byc bilansowane byle bez szajsu typu kukurydziny czy slonecznikowy itp. Pytanie co jadla zanim dales jej te pierwotne 1900? Kobiety maja slabosc do "objadania sie" na 1500.... i wydaje im sie, ze duzo jedza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17301
Tak jak pisalem... jadła co chciala nie miala zadnej diety, czasami pewnie to bylo 1000kcal czasami 2000, a czasami moze i nawet 3000, zaleznie od dnia, obowiazkow itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
na pewno jak zostało wyżej napisane za dużo tłuszczy nasyconych
brak omega 3 i omega 9 (migdały, oliwa)
wapnia też brak

pytanie jeszcze jaką ma aktywość?

ja bym poczekała jeszcze z pomiarami do zakończenia okresu
i nie sama waga, ale głównie pomiar talia i pępęk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17301
3 razy w tygodniu po 30 minut jest jazda na rowerze, obecnie bedzie cieplej wiec bedzie troche wiecej.
Systematycznie chcialem albo zmniejszac kalorie albo dodawac wysilek fizyczny.
Natomiast nie moge znalezc tak jakby tego "0" od ktorego moglibysmy ruszyc.
Poczekam na koniec okresu, moze po prostu napuchła wodą(nie jestem kobieta, ciezko mi to troche "ogarnąć").
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
to raczej lepiej sprawdziły sie wysiłek interwałowy i/lub trening z obciążeniem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety na redukcji

Następny temat

Ocena diety i treningu

Wiecej