SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Dieta dla ektomorfika

Wysłana -
Witam. Mam 18 lat i ciężko mi przybrać na masie. Moja waga 53 kg i wzrost 182cm. Ćwiczę na siłowni w domu i staram się dużo jeść. Czy znalazłaby się jakaś osoba co mogłaby mi ułożyć dobrą dietę przy zapotrzebowaniu 2800 kcal. Każda odpowiedź jest dla mnie pomocna. Pozdrawiam.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
nic kompletnie o Tobie nie wiadomo, gotowej diety nikt Ci tutaj nie ułoży, tym bardziej, że nic o sobie nie napisałeś...
wpierw poczytaj to:
http://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html
http://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html
http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

zapoznaj się, wstaw swoją propozycję i będziemy modyfikować
Wysłana -
Do poczytania to co wyżej i oblicz raz jeszcze zapotrzebowanie: http://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html bo nie wydaje mi się, że 2800 to "odpowiednia" kalorycznosc dla Ciebie, no ale się przekonamy.
Wysłana -
2800kcal ciężko nazwać dużą ilością. Jeżeli jedzona przez Ciebie ilość nie przynosi efektów, to kcal należy zwiększyć. Zacznij od wypełnienia ankiety działu.
Wysłana -
Generalnie ,,jem dużo'' to szeroko pojęte znaczenie. Nie raz zdarzało się tak, że po wrzuceniu całego dnia jedzenia okazywało się, że dana osoba nie przekraczała nawet swoje zapotrzebowania kalorycznego, niemniej jeśli nie jesteś w stanie jeść większej ilości kalorii to nie musisz ich jeść na przymus, sukcesywnie można zwiększać podaż energii, z tygodnia na tydzień lub sporządzić posiłki w taki sposób aby były w miarę mało objętościowo, a dostarczały dość sporą ilość kalorii.
Wysłana -
Nie ukłądamy diet, chyba że wejdziesz z kimś współpracę, poczytaj tematy na forum i sam ułóż i daj do oceny, mozesz tez zaczać od tego co obecnie jadasz.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź