SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Dieta czy jest dobra ?

Wysłana -
Witam czy dieta ulozona przez mojego trenera jest dobra :)

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Diety do oceny wrzucamy w takiej formie:
http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Razem z ankietą z tego samego tematu.
Wysłana -
Wiem ale wolalem zdj latwiej jest :)
Wysłana -
Wiem ale wolalem zdj latwiej jest :)
Wysłana -
Tylko ze dla nas jest gorzej zreszta z Teojego zdjęcia nie wynika za wiele
Wysłana -
Druga sprawa , jeżeli trener układa Ci diete i masz jakieś zastrzeżenia to konsultuj to z nim . Bez sensu jest współpraca z trenerem któremu nie ufasz .
Wysłana -
100g mąki tortowej coś nie halo, 100g mąki to nie to samo co 100g razowca, posmarować masłem orzechowym, ile tego masła, 100g paluszków, to ma być dieta na masę na redukcję, ktoś w ogóle wyliczył jej kaloryczność ?
Wysłana -
On mowi ze kalorycznosci nie liczy a to dieta na mase
Waze 55 kg a duzo. Tego jedzenia jest :)
Wysłana -
On mowi ze kalorycznosci nie liczy a to dieta na mase
Waze 55 kg a duzo. Tego jedzenia jest :)
Wysłana -
No to jak nie liczy to dla jednej osoby bedzie masowa a dla innej redukcyjna chociaż jak na redukcyjną to słabo
Wysłana -
Na tym forum dość wiele osób konsultuje dietę ułożoną przez swojego trenera czy dietetyka. Jeśli nie ufasz swojemu opiekunowi to trzeba było nie wchodzić z nim we współpracę lub wybrać takiego komu ufasz, gdyż ujawnianie czyjejś pracy bez jego zgody jest nieetyczne.

Abstrahuując, obecnie trenerów jak i dietetyków jest tyle co grzybów po deszczu, niestety zaśmiecają ten rynek i mieszają ludziom w głowach. Jeśli przyszedłeś tutaj po wskazówki to dostosuj się do w/w wskazówek ( ankieta działu + zrzut w formie PT jak się odżywiasz ).
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź