SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta czy jest dobra ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
Tam trenerów... moja pierwsza Pani dietetyk (po studiach wyższych) ułożyła mi taką dietę... do tej pory pamiętam:
1/2 talerza kaszy
1/4 talerza mięsa
1/4 talerza warzyw różnokolorowych
Jak teraz o tym pomyślę to nieźle naciąga na kasę.

Talerz talerzowi nie równy...


Zmieniony przez - Bartosz1991 w dniu 2018-01-15 09:34:18
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
No cóż zrobić, po takim czymś już coś powinno dać to do myślenia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Studia, studiami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1862
Też kiedyś byłem u dietetyczki z tytułami i podała mi listę zdrowych pokarmów i powiedziała żeby jeść rzeczy z listy tylko ze połowę tego co bym chciał normalnie śmiech na sali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Fajne podejście, rzetelne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
Mam często wrażenie, że mimo przedstawionego celu dietetykowi to oni po prostu wolą nauczyć zdrowego odżywiania, bardziej jak nauczyciel przekazać wiedzę niż wykonać obliczenia pod daną osobę - bo tak jest łatwiej. Pamiętam jak przyszedłem do Pani dietetyk po uzgodnioną dietę. Kiedy wypomniałem że to jest rozpiska taka jaką mogę znaleźć w internecie co do unikania pewnych produktów i zamiany produktów na lepsze jakościowo to Pani dietetyk się zmieszała i powiedziała że nie określiłem swojego celu. Wtedy mnie krew zalała, bo wiedziałem że przeprowadziła słaby wywiad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Podejście lekceważące jak i brak odpowiedniej wiedzy co do przeprowadzenia wywiadu z pacjentem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza redukcja

Następny temat

Piersza redukcja plan do oceny

WHEY premium