SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta cud Tigera :-))))

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 108 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5993
co wy na to ???

Dieta cud Tygrysa
I ty możesz żyć jak mistrz
FOTO PIOTR BŁAWICKI
Dariusz Michalczewski uważa, że regularne bieganie ułatwia zachowanie szczupłej sylwetki. Gdy kilogramów przybyło zbyt wiele, proponuje bieg ; w ciepłym ubraniu
FOTO PIOTR BŁAWICKI

- W dwa tygodnie zrzucisz 8 kilogramów. Gwarantuję - mówi Dariusz Michalczewski (37 lat), który w poniedziałek sam rozpocznie kurację odchudzającą. Dieta jest sprawdzona i skuteczna, a warunek powodzenia tylko jeden: przez 11 dni nie wolno nic jeść!

"Tygrys" na początku czerwca ogłosił zakończenie kariery. Ale nie znaczy to, że przestał przywiązywać wagę do dobrego wyglądu. - Przytyłem do 88 kilo, muszę coś zrzucić - zdradza "Super Expressowi".
Pozbędzie się syfów

Od poniedziałku Michalczewski przez dwa tygodnie w Tiemendorfie (niewielkiej miejscowości na północ od Hamburga) będzie się żywił tylko wodą i herbatą.

- A ponadto będę biegał, jeździł na rowerze, pływał, chodził do sauny i na siłownię - opowiada. - A po 14 dniach poczuję się jak nowo narodzony. Będę lżejszy o 8 kilogramów, a mój organizm zostanie wyczyszczony z wszystkich toksyn i innych syfów.

Dariusz "Tygrys" Michalczewski taką głodówkę fundował sobie co roku, jeszcze jako zawodowiec.

- Teraz nie zamierzam z niej rezygnować - mówi. - Uczucie, jakie ma się po 14 dniach, jest naprawdę wspaniałe. Polecam każdemu.
Kryzys czwartego dnia

Michalczewski jednak szybko dodaje, że nie każdemu może polecić taką dawkę obciążeń, jaką funduje sobie.

- Lepiej nie przesadzać - ostrzega. - Dla nieprzyzwyczajonego organizmu sama głodówka jest już wystarczająco ciężka.

Po czterech dniach przychodzi kryzys.

- Człowiek jest głodny i zmęczony - mówi były bokser. - Ale naprawdę warto wytrzymać. Po 6-7 dniach już wcale nie czuje się głodu!

"Tygrys" zapewnia, że wcale nie trzeba być wielkim twardzielem, żeby wytrzymać parę dni z pustym żołądkiem. - Ja zaczynam w poniedziałek, z moim przyjacielem. A po tygodniu przylatują nasze dziewczyny - mówi. - I one też sobie zrobią tygodniową głodówkę.
Plan ogólny diety Darka

1.-11. dzień

- tylko woda i herbata

12. dzień - minimalne ilości jedzenia (na przykład dwie kanapki z szynką), napoje

13. i 14. dzień - większe ilości jedzenia (lekki obiad), napoje
Plan dzienny w Tiemendorfie

8.00 pobudka

8.15 bieganie

9.00 śniadanie (herbata)

9.15 wyjście do kiosku

po gazetę

10.00 jazda na rowerze (około 30 kilometrów dziennie)

13.00 obiad (herbata)

14.00 drzemka

15.00 siłownia

16.15 napoje

16.45 basen

17.30 sauna

18.20 napoje

19.00 relaks

20.00 kolacja (napoje)
autor: Jan Ciosek

http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place=topMenu&news_cat_id=-1&layout=0 


ja jestem w szoku
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
ostra dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
prawdziwy hardcor dokupic jeszcze zestaw tele mango czyli dmuchany worek i kulke wzmacniajaca miesnie nadgastka i tylko pozostaje mistrzostwo zdobyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Ciekawe jakie to napoje, pewnie gainery

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
Mały Auschwitz Niestety ludzie się na to nabierają a poźniej jest wielkie JOJO.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3950
A nie zapominajmy o firmowym energy drinku. Coś mi się wydaje, że w tej ostatniej walce dostał za mocno po głowie... Ale sog za ciekawostkę.

'Mój środek się cofa, prawe skrzydło w odwrocie, sytuacja
jest doskonała. Będę atakował.' - Marszałek Francji Ferdynand Foch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
to CKD też pozwala w szybkim tępie zrzucić zbędne kilogramy i poprawić sylwetke w ogromny sposób , co więcej jest to dieta bardzo zdrowa

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
i smaczna <yes>

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
glodowki nie sa wcale glupie, jest to wielki odpoczynek dla organizmu, ktory trawi praktycznie non-stop od kilkunastu-kilkudziesieci lat wlasciwie. wazne jest by odpowiednio wyjsc z glodowki, nie mozna sie rzucic na jedzenie. pomysl Tigera zeby jesc kanapki z szynka po 2 tyg. glodu wydaje mi sie troche szalony, ja bym zaczal od jakichs kefirow, albo wywarow warzywnych. (tzn tak zrobie jak juz sie zdecyduje )

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3950
Taa... kiedyś dałem się nabrać na dietę "oczyszczającą organizm" - same wywary warzywne i sok z marchwii. Pierwszego dnia byłem głodny, drugiego miałem zawroty, a wieczorem myślałem, że umrę. Trzeciego żałowałem, że nie umarłem drugiego. Późnym rankiem zakończyłem przygodę. Od tamtej pory wiem, że głodówki nie są dla mnie - wolę już trawić bez przerwy ad mortem defecatum.
Choć skoro niektórzy ludzie twierdzą, że dla nich głodówka to świetna sprawa, to kimże ja jestem, żeby im nie wierzyć...

Sach, ale jeśli tam w avatarze to Ty, to na głodówce katabolizm zeżre Ci mięśnie...

'Mój środek się cofa, prawe skrzydło w odwrocie, sytuacja
jest doskonała. Będę atakował.' - Marszałek Francji Ferdynand Foch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Sachem, jeszcze rozumiem specjalne glodowki oczyszczajace organizm, trwajace pare dni, najlepiej pod okiem lekarza ale nie dwa tygodnie na samej herbacie i wodzie a do tego codziennie 1-1,5 h roweru, bieganie i basen, buehehe. Michalczewski zapomnial tylko wspomniec, ze te 8kg straconych miesni niekoniecznie musi pochodzic z tkanki tluszczowej.

Beatus, qui prodest, quibus potest

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA !!!!!!

Następny temat

Oceńcie moją dietę masową! :-)

WHEY premium